Lublin: Celowo podpalił samochód. Fatalna pomyłka 43-latka

2021-07-27 9:46
Lublin: Celowo podpalił samochód. Fatalna pomyłka 43-latka
Autor: zdj. ilustracyjne: Pixabay/jodylehigh Lublin: Celowo podpalił samochód. Fatalna pomyłka 43-latka

Celowo podpalił samochód, ale… nie ten, który zamierzał. Myślał, że to auto jego „dłużnika”, więc podłożył ogień i… srodze się rozczarował. Fatalna pomyłka 43-letniego windykatora-podpalacza z Lublina. Sprawę bada policja. Mężczyzna przyznał się do winy. Może mu grozić pięcioletnia odsiadka w więzieniu. Podpalił nie ten samochód! Fatalna pomyłka.

Lublin. Nie wiedzieć czemu uznał, że podpalenie samochodu będzie dobrą okazją do przypomnienia o zadłużeniu i o należnych mu pieniądzach. 43-latek z Lublina popełnił jednak fatalny błąd, a pomyłka może go sporo kosztować – i nie chodzi już i pieniądze, a o pobyt w więzieniu. Celowo podpalił samochód, ale… nie ten, który zamierzał. Kuriozalna historia feralnej „zbrodni” z Lublina. – Z ustaleń policjantów wynika, że zatrzymany 43-latek postanowił podpalić renaulta, ponieważ myślał, że należy do znajomego, który ma u niego długi – relacjonuje kom. Kamil Gołębiowski z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie. – Widział, jak mężczyzna naprawia samochód. W rzeczywistości auto było własnością 47-latki, która poprosiła mieszkańca Lublina o naprawę – tłumaczy policjant. Do podpalenia doszło w lubelskiej dzielnicy Czuby, 14 lipca.

Zobacz też: Małaszewicze: Dorota S. mieszkała z ciałem matki! Mroczna tajemnica

To w tym parku w wiosce olimpijskiej sportowcy się bawią i relaksują

Samochód spłonął doszczętnie. Został tylko wrak. Straty oszacowano na siedem tysięcy złotych. Podpalacz szybko wpadł w ręce zajmujących się sprawą mundurowych, a później na jaw wyszły jego motywy i fatalna pomyłka, jaka stała się jego udziałem. – Zatrzymany przez kryminalnych z 7. komisariatu 43-latek przyznał się do zarzutów zniszczenia mienia. Może mu grozić do pięciu lat więzienia – informuje kom. Gołębiowski. Najprostszy sposób na uniknięcie tego typu pomyłek w przyszłości to niepodpalanie jakichkolwiek samochodów, wtedy ryzyko pomyłki ograniczamy do zera.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE