Lublin: Burda w taksówce. Kobiety pobiły kierowcę. Powód szokuje!

i

Autor: zdj. ilustracyjne: Pixabay/jarmoluk; KWP Lublin Lublin: Burda w taksówce. Kobiety pobiły kierowcę. Powód szokuje!

Zgroza!

Lublin: Burda w taksówce. Kobiety pobiły kierowcę. Powód szokuje!

2022-09-14 9:28

Napad na taksówkarza w Lublinie. Kierowca musiał uciekać z samochodu, ale sprawczynie nie zamierzały odpuścić! Policja bada sprawę napaści na taksówkarza w Lublinie. Zaczęło się już w trakcie kursu. Powód całej awantury szokuje! Amelia i Paulina pobiły taksówkarza, bo...?

Zaczęło się zwyczajnie, choć już w czasie jazdy pasażerowie taksówki stawali się coraz bardziej nerwowi, a później wulgarni i agresywni. Nie podobał im się styl jazdy kierowcy, więc ten… postanowił wysadzić czwórkę pasażerów na najbliższym przystanku na ul. Lipowej. Wtedy się zaczęło! Pasażerowie (a zwłaszcza dwie pasażerki) wpadli w furię.

Po zatrzymaniu samochodu dwie kobiety zaczęły bić 20-latka. Mężczyzna został zmuszony do opuszczenia samochodu. Następnie na ulicy był bity pięściami i kopany przez sprawczynie – relacjonuje nadkom. Kamil Gołębiowski z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zamiast konopnych żniw wielkie ręczne zbieranie - mieszkańcy Lublina uwielbiają konopie!

Policja przyjęła zgłoszenie w tej sprawie 31 sierpnia. Sprawczynie pobiły kierowcę na ulicy, a do tego jeden z pasażerów oblał taksówkarza wodą – raczej nie po to, by ostudzić atmosferę.

Kierowca doznał obrażeń ciała, więc zgłosił się na policję. Mundurowi ustalili, kim byli nerwowi pasażerowie.

Dwie młode kobiety w wieku 19 i 20 lat oraz 21-latek zostali zatrzymani. Sprawczynie usłyszały zarzuty pobicia kierowcy. Natomiast 21-latek odpowie za publiczne znieważenie – informuje Gołębiowski.

Sprawcy to 19-letnia Amelia K., 20-letnia Paulina Ż. i 21-letni Eryk Z.

Za pobicie może grozić kara nawet trzech lat wiezienia.

Sonda
Czujesz się bezpiecznie w swojej okolicy?