Lublin. 31-latka wykrwawiła się na śmierć. Jest zarzut zabójstwa!

i

Autor: leo2014/cc0/Pixabay.com Prokuratura Okręgowa w Lublinie postawiła zarzut zabójstwa mężczyźnie, który miał doprowadzić do śmierci 31-latki. W poniedziałek późnym wieczorem w centrum Lublina kobieta została dwa razy dźgnięta nożem

Lublin. 31-latka wykrwawiła się na śmierć. Jest zarzut zabójstwa!

2021-09-22 16:57

Prokuratura Okręgowa w Lublinie postawiła zarzut zabójstwa mężczyźnie, który miał doprowadzić do śmierci 31-latki. W poniedziałek późnym wieczorem w centrum Lublina kobieta została dwa razy dźgnięta nożem, co doprowadziło do obfitego krwawienia, w wyniku którego zmarła już po przewiezieniu do szpitala. Zdaniem śledczych za zabójstwo odpowiada 29-latek.

Lublin. 31-latka wykrwawiła się na śmierć. Jest zarzut zabójstwa!

Jak informuje PAP, Prokuratura Okręgowa w Lublinie postawiła zarzut zabójstwa 31-latki. O zbrodnię został oskarżony 29-letni Bartosz J. W poniedziałkowy wieczór w jednym z budynków w centrum Lublina mężczyzna miał dwukrotnie ugodzić kobietę nożem, powodując u niej obfity krwotok. Poszkodowana została zabrana do szpitala w Lublinie, ale dwie rany okazały się zbyt głębokie do zatamowania krwi, wskutek czego zmarła. Jak dodają śledczy, do zabójstwa doszło prawdopodobnie w czasie libacji alkoholowej. Oskarżony Bartosz J. nie przyznał się do winy, ale treści jego zeznań - ze względu na dobro dalszego postępowania - śledczy nie ujawniają. Jak informują, 29-latek miał popełnić zabójstwo w ramach powrotu do przestępstwa, bo w przeszłości był już karany za rozboje. Prokuratura Okręgowa w Lublinie złożyła do tamtejszego wniosek o tymczasowe aresztowanie domniemanego sprawcy zabójstwa.

Czytaj też: Lublin: Filip Z. kradł jak oszalały. Wyciągnęli go spod samochodu

Czytaj też: Lublin: Darmowa komunikacja miejska. Jest jeden haczyk

Sonda
Jak duży wpływ na zbrodnie popełniane w Polsce ma alkohol?
Brat zamordowanego strażaka z OSP Susz przyznał się do zarzutów. Grozi mu dożywocie