Taśma policyjna, zdjęcie poglądowe

i

Autor: ANDRZEJ LANGE/ SUPER EXPRESS Zdjęcie ilustracyjne

Lublin: Kobieta ugodzona nożem! Krwawy atak [AKTUALIZACJA]

2021-09-21 13:35

Kobieta ugodzona nożem w centrum Lublina! Krwawy atak w jednym z mieszkań przy ul. Górnej. Ktoś zatopił ostrze w ciele kobiety – przeżyła, ale jak podaje policja, jest w ciężkim stanie. Ruszyło śledztwo, są pierwsze ustalenia. Funkcjonariusze z Lublina zatrzymali już trzy osoby. Co tam się stało?! Znamy nowe fakty!

Do krwawego ataku doszło w jednym z mieszkań przy ul. Górnej w Śródmieściu Lublina. Kobieta została ugodzona nożem! Przeżyła, ale jej stan jest ciężki. Ofiara trafiła do szpitala, lekarze walczą o jej życie i zdrowie. Jak i dlaczego doszło do tragedii? Jej okoliczności bada policja i prokuratura. Są już pierwsze ustalenia. Policja zatrzymała trzy osoby. Były nietrzeźwe. Jedna z nich odpowie za usiłowanie zabójstwa rannej kobiety?

Zobacz też: Makabryczna śmierć pod kołami motocykla. Horror w Polskowoli

Do makabrycznego ataku doszło w poniedziałkowy wieczór (ok. godz. 22.30) w Lublinie. Kobieta została raniona nożem w mieszkaniu przy ul. Górnej. Okoliczności całego zdarzenia bada obecnie lubelska policja.

Sedno Sprawy - Waldemar Kraska

– Wczoraj około godziny 22.30 policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie otrzymali zgłoszenie o ugodzenia nożem w jednym z budynków w centrum miasta. Na miejsce skierowano najbliższe patrole. W trakcie czynności okazało się, że do zdarzenia doszło najprawdopodobniej podczas libacji alkoholowej. Poszkodowana 31-latka z poważnymi obrażeniami została przewieziona do szpitala. Na miejscu zatrzymano trzy osoby w wieku 21, 29 i 35 lat. Wszystkie były nietrzeźwe – relacjonuje kom. Kamil Gołębiowski z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

Na miejscu krwawego ataku przez wiele godzin pracowali policyjni technicy. – Funkcjonariusze zabezpieczyli ślady oraz dowody przestępstwa. Wstępne czynności prowadzone są w kierunku usiłowania zabójstwa – informują śledczy zajmujący się tą sprawą.

Sonda
Czy czujesz się bezpiecznie w swoim mieście?