Makabryczna śmierć pod kołami motocykla. Horror w Polskowoli

2021-09-21 12:47
Makabryczna śmierć pod kołami motocykla. Horror w Polskowoli
Autor: KWP Lublin Makabryczna śmierć pod kołami motocykla. Horror w Polskowoli

Makabryczny wypadek w Polskowoli na Lubelszczyźnie. Śmierć pod kołami motocykla. 52-latek zginął po potrąceniu przez… kierowcę jednośladu. 33-latek trafił do szpitala. Okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło we wtorek rano, bada policja i prokuratura.

Makabryczna śmierć pod kołami motocykla w Polskowoli (gm. Kąkolewnica, pow. radzyński) na Lubelszczyźnie. 52-letni mężczyzna nie przeżył potrącenia przez kierowcę jednośladu! Okoliczności niecodziennego i fatalnego w skutkach wypadku bada teraz policja i prokuratura. Co już wiemy? Do tragedii doszło dziś rano, niedługo przed godz. 6.00. – Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy radzyńskiej drogówki wynika, że kierujący motocyklem potrącił mężczyznę, który przechodził przez jezdnię – relacjonuje asp. Piotr Mucha z Komendy Powiatowej Policji w Radzyniu Podlaskim. – Pieszy, 52-letni mieszkaniec gminy Kąkolewnica, w wyniku odniesionych obrażeń zmarł na miejscu wypadku – potwierdza policjant.

Zobacz też: Lublin: Kobieta ugodzona nożem! Krwawy atak w jednym z mieszkań

Raport z anteny 21.09, godz.10

Motocyklem kierował 33-letni mieszkaniec gminy Kąkolewnica. Mężczyzna z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Została od niego pobrana krew do badań na zawartość alkoholu.

Droga w miejscu wypadku była zablokowana przez kilka godzin. Na miejscu pracowali m.in. technicy, zajmujący się wyjaśnieniem okoliczności tragedii. – Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają przyczyny wypadku drogowego oraz apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze – dodaje Mucha.

Sonda
Czy powinny być surowsze kary dla piratów drogowych?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE