Lublin. 14-latkowie pobili kolegę i grozili mu nożem! Wszystko nagrali

i

Autor: JESHOOTS-com/Pixabay.com/zdjęcie ilustracyjne Lublin. 14-latkowie pobili kolegę i grozili mu nożem! Wszystko nagrali

Lublin. 14-latkowie pobili kolegę i grozili mu nożem! Wszystko nagrali

2022-07-07 13:43

Groza w Lublinie. Dwaj 14-latkowie umówili się na pojedynek na pięści, jednak na miejscu okazało się, że jeden z nich wcale nie zamierza się bić! Za to czekało na pokrzywdzonego dwóch innych 14-latków, którzy go pobili i grozili przy pomocy noża. Odpowiedzą za swoje czyny przed sądem dla nieletnich.

Do zdarzenia doszło kilka dni temu w dzielnicy Wrotków w Lublinie.  Jak wynika z ustaleń policjantów z 3. Komisariatu dwaj 14-latkowie umówili się na pojedynek na pięści, którego powodem miały być wcześniejsze nieporozumienia. Jednak na miejscu okazało się, że jeden z nich wcale nie zamierza się bić!

- 14-latek zabrał ze sobą dwóch kolegów, którzy od razu zaatakowali pokrzywdzonego. Nieletni przytrzymując bili 14-latka po całym ciele. W pewnym momencie jeden z nich wyciągnął nóż, który przyłożył poszkodowanemu do szyi, następnie zagroził mu zabójstwem. Całe zdarzenie zostało zarejestrowane telefonem komórkowym - podaje komisarz Kamil Gołębiowski z lubelskiej policji.

Zobacz też: Rzeszów. Miała sfałszować 467 zwolnień lekarskich! Annie W. grozi 15 lat więzienia

Pobity 14-latek zaraz po zdarzeniu zgłosił się z ojcem na komisariat. Policjanci zatrzymali obu sprawców, zabezpieczyli także nóż, przy pomocy którego kierowane były groźby.

- Nieletni przyznali się do pobicia oraz złożyli wyjaśnienia. Ich sprawa niebawem trafi do sądu rodzinnego i nieletnich - informuje komisarz Kamil Gołębiowski.

Zobacz również: Lublin. Zostawiła 2-letnie dziecko w samochodzie i poszła na zakupy! Maluszek trafił do szpitala

Doprowadzenie sprawcy morderstwa profesora w Krakowie
Sonda
Czy kary za pobicie powinny być wyższe?