Lubelskie: Zaginęła Bożena Różewska. Pojechała do Dęblina i przepadła

i

Autor: KWP Lublin Lubelskie: Zaginęła Bożena Różewska. Pojechała do Dęblina i przepadła

Lubelskie: Zaginęła Bożena Różewska. Pojechała do Dęblina i przepadła

2021-12-29 15:16

W połowie grudnia wyszła z domu i już do niego nie wróciła. Gdzie jest teraz? Policja prosi o pomoc w jej odnalezieniu. Zaginęła Bożena Różewska z Bramki na Lubelszczyźnie. 62-latka od dwóch tygodni nie skontaktowała się z rodziną. Pojechała pociągiem do Dęblina – tam ślad się urywa. Policjanci koordynujący poszukiwania publikują zdjęcie i rysopis zaginionej Bożeny Różewskiej.

Wyszła z domu, wsiadła na rower i odjechała. Ktoś podwiózł ją na stację, a stamtąd pociągiem pojechała do Dęblina i… przepadła bez wieści. Gdzie jest Bożena Różewska z miejscowości Bramka (pow. rycki) na Lubelszczyźnie? Policja prosi o pomoc w jej odnalezieniu.

Zaginiona to Bożena Różewska (62 lata) zamieszkała w miejscowości Bramka.

– W dniu 14.12.2021 r. o godz. 05.30 wyjechała rowerem z miejsca zamieszkania, a później została podwieziona na dworzec kolejowy. Następnie pociągiem udała się do Dęblina. Od tamtej pory kobieta nie nawiązała kontaktu z rodziną – informuje starszy aspirant Agnieszka Marchlak.

Porwanie dla okupu na Podkarpaciu. Potężna akcja policji

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Rykach, którzy koordynują poszukiwania zaginionej Bożeny Różewskiej, opublikowali jej zdjęcie i rysopis, prosząc o pomoc w jej odnalezieniu. 62-latka ma ok. 160 centymetrów wzrostu. Sylwetka krępa, włosy długie ciemne, oczy piwne. Policjanci podejrzewają, że kobieta nie posiadała telefonu komórkowego, za to miała przy sobie walizkę.

Informacje, które mogą pomóc w odnalezieniu zaginionej 62-latki z Bramki, można przekazywać mundurowym Komendy Powiatowej Policji w Rykach – pod numer telefonu 47 81 28 210 lub dzwoniąc na numer alarmowy 112.

Sonda
Czy angażujesz się w pomoc w poszukiwaniach zaginionych?