Lubelskie: W tych miejscach nie będzie prądu! Wyłączenia prądu: 29.09-3.10 [LISTA]

i

Autor: Pixabay/NickyPe

Lubelskie: W tych miejscach nie będzie prądu! Wyłączenia prądu: 29.09-3.10 [LISTA]

2020-09-29 9:17

Uwaga, uwaga, za chwilę zgaśnie światło! W tych miejscowościach w województwie lubelskim nie będzie prądu! Sprawdź listę wyłączeń na Lubelszczyźnie. Część mieszkańców Lublina i okolic będzie musiała sobie poradzić bez prądu – najczęściej przez kilka godzin. Sprawdź daty i lokalizacje. Oto aktualna lista wyłączeń prądu na Lubelszczyźnie: od 29.09 do 3.10.

Wyłączenia prądu na Lubelszczyźnie (od 29 września do 3 października). Gdzie w Lublinie i okolicach zgaśnie światło? Kiedy i w jakich miejscowościach? W związku z modernizacją lub rozbudową sieci dochodzi do czasowych wyłączeń prądu. Sprawdzamy, gdzie nie będzie energii elektrycznej dostarczanej przez PGE w Lubelskiem.

Wyłączenia prądu – Lublin i okolice (rejon energetyczny Lublin Miasto)

We wtorek, 29 września bez prądu będą musieli sobie poradzić mieszkańcy Marysina (ul. Karminowa 12, 14) – tak ma być maksymalnie do godz. 16.00. Do 14.00 energię powinni odzyskać mieszkańcy Natalina (ul. Ziemska od nr 83 do ul. Satelitarnej, ul. Satelitarna).

W środę, 30 września zgaśnie światło w Lublinie (przy ul. Jana Ciepielewskiego 14), a w piątek, 2 października, w Marysinie (ul. Szarugi 39, 42a, 44, 46a, ul. Jaskrawa). W sobotę, 3 października, wyłączenia zaplanowano w Natalinie (ul. Szelestna 1).

Wyłączenia prądu – Lubelskie (rejon energetyczny Lublin Teren)

We wtorek, 29 września wyłączenia prądu są możliwe w Sobianowicach, Nadrybiu-Wsi, Bystrzycy, Kolonii Bystrzycy i Bystrzejowicach Trzecich. Utrudnienia mogą tam potrwać maksymalnie kilka godzin.

Podobne problemy napotkają w środę, 30 września, mieszkańcy Krzczonowa, Ostrówka-Kolonii, Motycza-Józefina, Szpicy. Z kolei 1 października wyłączenia obejmą takie miejscowości jak: Nowogród, Krzczonów, Kozubszczyzna, Kaznów-Kolonia i Michów (ul. Kurowska, ul. Składowska, ul. Podwalna).

2 października nie będzie prądu w Olszowcu, Charlężu i Nowej Wsi, a w sobotę, 3 października, w Spiczynie.

Aktualne informacje o planowanych wyłączeniach są umieszczane w formie ogłoszeń w miejscach planowanych wyłączeń. Można je też śledzić na bieżąco na stronach PGE Dystrybucja.

5 faktów o kawie z okazji jej dnia