Lubelskie. Śmiertelny wypadek! Rowerzysta wpadł pod samochód [ZDJĘCIA]

2020-08-08 12:29 vera

Policjanci wyjaśniają okoliczności dwóch śmiertelnych wypadków drogowych, do których doszło w ciągu ostatnich godzin. W obu zdarzeniach ofiary to rowerzyści. Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają szczegółowe okoliczności tych tragicznych wypadków.

Na DK 19 w miejscowości Wincentów rowerzysta wpadł pod koła samochodu. Było to w sobotę około godziny 6:30.

- Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 52-letni mieszkaniec gm. Firlej kierujący samochodem marki Volkswagen Passat jadąc drogą krajową od Lubartowa w kierunku Kocka najechał na mężczyznę jadącego rowerem w tym samym kierunku, który nagle stracił równowagę i wjechał pod samochód z prawej strony - informuje oficer prasowy policji.

Rowerzysta zginął na miejscu. Kierujący volkswagenem był trzeźwy. Została od niego pobrana krew do badań. Policjanci ustalają dane rowerzysty. Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego tragicznego wypadku.

Czytaj też: Biała Podlaska: PIJANA MATKA leżała obok wózka. W takim stanie „opiekowała się” dziećmi

Z kolei w piątek wieczorem doszło do innego śmiertelnego wypadku w woj. lubelskim. W miejscowości Bonów rowerzysta zderzył się czołowo z osobówką.

- Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 53-letni mieszkaniec gm. Trawniki kierując rowerem wyjechał zza ciągnika rolniczego na lewy pas, czym wymusił pierwszeństwo przejazdu na jadącym w przeciwnym kierunku pojeździe marki Ford Fiesta - informuje oficer prasowy. - Autem kierował 23-latek, również z gm. Trawniki. W wyniku zdarzenia rowerzysta poniósł śmierć na miejscu. Kierujący samochodem przebadany przez mundurowych na zawartość alkoholu w organizmie – był trzeźwy. Została od niego pobrana krew do badań.

Edyta Górniak - groźny wypadek na autostradzie

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.