Lubelskie: Koronawirus ZABIŁ 9-letnią dziewczynkę. Wstrząsające doniesienia sanepidu!

i

Autor: Pixabay.com / Zdjęcie ilustracyjne Lubelskie: Koronawirus ZABIŁ 9-letnią dziewczynkę. Wstrząsające doniesienia sanepidu!

Lubelskie: Koronawirus ZABIŁ 9-letnią dziewczynkę. Wstrząsające!

2020-11-21 16:33

Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Lublinie poinformowała, że wśród ofiar, które zmarły będąc zakażonymi koronawirusem, jest 9-letnie dziecko. Ta informacja wstrząsnęła mieszkańcami powiatu krasnostawskiego, z którego pochodzi dziewczynka.

Lubelskie. Koronawirus zabił 9-latkę! Rodzina pogrążona w żałobie

W woj. lubelskim zmarła 9-letnia dziewczynka zakażona koronawirusem, pochodząca z powiatu krasnostawskiego. Tę tragiczną informację przekazała w sobotę, 21 listopada, Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Lublinie. Rodzina dziecka pogrążona jest w żałobie, a mieszkańcy są wstrząśnięci tym, co się stało. Jak się okazuje, dziewczynka miała choroby współistniejące. Z uwagi na ochronę danych osobowych i tajemnicę pacjenta, sanepid nie zdradza, na co chorowała 9-latka. To nie jedyna ofiara koronawirusa minionej doby. Lubelski sanepid poinformował również o śmierci 43 zakażonych osób, które były w wieku od 57 do 94 lat. Większość miała choroby współistniejące. 

Dramatyczna walka z koronawirusem w Polsce