Ryki: NIE ŻYJE nauczycielka z COVID-19. „Byłaś najlepszą przyjaciółką”. Pogrzeb w Łukowie

2020-11-20 14:24 mta
Ryki: NIE ŻYJE nauczycielka z COVID-19. „Byłaś najlepszą przyjaciółką”. Pogrzeb w Łukowie
Autor: Pixabay/goszka

Nie żyje nauczycielka Zespołu Szkół Zawodowych w Rykach. Pani Jadwiga miała 60 lat, była zakażona koronawirusem. O godz. 14.00 msza pogrzebowa w jej rodzinnym Łukowie. „Wałczyłaś dzielnie z podstępnym przeciwnikiem, który okazał się bezwzględny” – piszą jej koledzy we wzruszającym pożegnaniu.

Jadwiga Mościcka-Wróbel zmarła 17 listopada. Miała 60 lat. Od kilku tygodni zmagała się z koronawirusem i wywołaną przez niego chorobą COVID-19. W piątek, 20 listopada pogrzeb w jej rodzinnym Łukowie.

Wałczyłaś dzielnie z podstępnym przeciwnikiem, który okazał się bezwzględny – piszą jej koledzy z Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Rykach we wzruszającym pożegnaniu. – Swoim przykładem wychowałaś setki młodych uczniów, którzy dzięki Twojemu dobremu sercu wyrośli na porządnych ludzi.

Byłaś najlepszą przyjaciółką, najcieplejszą osobą w społeczności Naszej Szkoły. Zostawiasz nas w nieutulonej żałobie – czytamy we wzruszającym komunikacie opublikowanym przez ZSZ nr 1 w Rykach. Jadwiga Mościcka-Wróbel pracowała tam od lat 90.

Super Raport 20.11 (Goście: Leszek Miller - były premier, Prof. Jerzy Stępień - były I Prezes TK oraz Maciej Karczyński - były rzecznik KSP i ABW)

Pogrzeb zmarłej nauczycielki odbywa się w Łukowie (20.11.2020 r., godz. 14.00) w kościele pw. Podwyższenia Świętego Krzyża. Po uroczystości jej ciało zostanie złożone do grobu na cmentarzu parafialnym.