Policja

i

Autor: Policja Policja

Lubelskie. 29-latek, który miał myśli samobójcze, zaginął. Liczyła się każda chwila! Szczęśliwy finał akcji

2021-05-28 11:34

Lubelskie. Akcja poszukiwawcza 29-letniego mężczyzny zakończyła się sukcesem. 29-latek w minioną środę oddalił się z domu, jak wynika z informacji przekazanych przez policję, prawdopodobnie z zamiarem odebrania sobie życia. Szukali go policjanci i strażacy, użyto psów tropiących oraz sprzętu specjalistycznego, jak noktowizory, czy quad. Mężczyzna trafił pod fachową opiekę lekarzy.

Lubelskie. Zaginął 29-latek. Miał myśli samobójcze

W środę po godzinie 22:00 policjanci przyjęli zgłoszenie o zaginięciu mężczyzny. Jak przekazuje lubelska policja, ze zgłoszenia wynikało, że 29-latek może mieć myśli samobójcze. Liczyła się więc każda chwila! Poszukiwania rozpoczęto natychmiast.

- W działaniach brało udział kilkudziesięciu funkcjonariuszy: policjanci z Lublina, mundurowi z Krasnegostawu, a także funkcjonariusze z Państwowej Straży Pożarnej w Krasnymstawie oraz z Ochotniczej Straży Pożarnej. Do działań użyto psów tropiących oraz sprzętu specjalistycznego w postaci noktowizorów i quada. - informuje młodszy aspirant Jolanta Babicz z lubelskiej policji.

Akcja zakończyła się sukcesem. Mężczyzna został odnaleziony cały i zdrowy niedaleko miejsca zamieszkania. Trafił pod fachową opiekę lekarską.

Pościg za młodym motocyklistą w Radłowie. Pędził prawie 150 km/h