Policja

i

Autor: Policja Policja

Rzucił kamieniem w szybę komisariatu. Mieszkaniec Lublina zrobił to, bo...jego tłumaczenie poraża

2021-05-25 11:54

Wielką, aczkolwiek mocno osobliwą determinacją wykazał się 29-latek z Lublina, który w nocy rzucił kamieniem w szybę komisariatu. Następnie zaś...jął się dobijać do dyżurki żądając uwięzienia. - Ja chcę iść siedzieć, zobaczcie co zrobiłem - usłużnie, ale pewnym siebie głosem zaprezentował policjantom swe dzieło zniszczenia. Był trzeźwy.

Mundurowi uczynili zadość pragnieniom mężczyzny, zwłaszcza kiedy się okazało, że jest poszukiwany do odbycia 3 miesięcy więzienia za czyny, których dopuścił się wcześniej. - Do zdarzenia tego doszło w nocy z 24 na 25 maja. Na 3. Komisariat Policji zgłosił się 29-letni mieszkaniec Lublina. Mężczyzna od razu stwierdził, że rzucił kamieniem w jedną z szyb budynku, bo chce iść „siedzieć”. Został zatrzymany - informuje kom. Kamil Gołębiowski z KMP Lublin. - Dodatkowo w trakcie czynności okazało się, że jest poszukiwany listem gończym wydanym przez warszawski sąd. Mężczyzna miał do odbycia karę 3 miesięcy więzienia za wcześniejsze przestępstwa. Był już karany za oszustwa, kradzieże i włamania.

Eska Dowozi w Lublinie - Patryk z dzielnicy Bronowice

Dzisiaj do swojej kartoteki dołoży kolejne zarzuty związane z uszkodzeniem mienia. Wstępne straty oszacowano na kilkaset złotych. Za to przestępstwo może mu grozić do 5 lat więzienia. Podobno rzadko kiedy widzi się tak zadowolonego z siebie człowieka, który wsiada do więźniarki.