Tragedia!

Kwasówka: Toyota kompletnie zmiażdżona. Dach złożył się jak harmonijka. Kierowca nie miał szans

2023-08-19 10:52

Tragedia, samochód złożył się jak harmonijka! W piątek, 18 sierpnia, na drodze w miejscowości Kwasówka doszło do makabrycznego wypadku. 40-latek kierujący osobową toyotą wypadł z drogi i dachował. Kierowca nie miał żadnych szans. Dach pojazdu wgniótł się tak, że był niej niż kierownica. Szczegóły tej tragedii ustalają policja i prokuratura.

Kwasówka. Makabryczny wypadek. Dach samochodu niżej niż kierownica

O tragicznym wypadku informuje lokalna policja. - Po godzinie 15.00 dyżurny międzyrzeckiego komisariatu otrzymał zgłoszenie dotyczące wypadku drogowego, do którego doszło na drodze W- 813 w miejscowości Kwasówka. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 40-letni kierowca Toyoty na łuku drogi stracił panowanie nad autem, zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w drzewo. Następnie auto zjechało na pobliskie pole, gdzie dachowało – informuje w komunikacie kom. Barbara Salczyńska-Pyrchla z lubelskiej policji. - Niestety w wyniku poniesionych obrażeń kierowca zginął na miejscu zdarzenia – dodaje policjantka.

Na miejscu mundurowi pracowali pod nadzorem prokuratora. Śledczy ustalą, jak doszło do tego dramatu. Prawdopodobnie przebadana zostanie również krew zmarłego. Takie badania sąw stanie wyjaśnić, czy w chwili zdarzenia był trzeźwy.

Sonda
Czy byłeś/aś kiedyś świadkiem wypadku?