Krwawy finał libacji w Lublinie. Wbił nóż w ciało brata! Horror

2021-09-14 12:04
Krwawy finał libacji w Lublinie. Wbił nóż w ciało brata! Horror
Autor: KWP Lublin Krwawy finał libacji w Lublinie. Wbił nóż w ciało brata! Horror

Chciał zadźgać własnego brata?! Horror w jednym z mieszkań w Lublinie. Rodzinna libacja miała krwawy finał. Dwaj bracia pili bez opamiętania przez kilka dni, a gdy skończył się alkohol, 38-latek ugodził starszego brata nożem w klatkę piersiową. Teraz grozi mu dożywocie.

Krwawy finał libacji w Lublinie. 38-latek usiłował zabić własnego brata! Wbił nóż w jego ciało, gdy po kilku dniach picia na umór, skończył się alkohol. Przerażające! Braciom towarzyszyła… ich matka. Niecodzienne spotkanie trwało kilka dni i pochłonęło całe litry alkoholu. Finał był tragiczny. Na szczęście 41-latek przeżył. Nie zmienia to faktu, że jego bratu może grozić dożywocie. A wszystko – jak informuje policja – wydarzyło się w ostatnią sobotę przy ul. Mełgiewskiej w Lublinie. – W trakcie libacji dochodziło do nieporozumień rodzinnych. Gdy skończył się alkohol, jedna z awantur przerodziła się w przepychankę, podczas której 41-latek uderzył brata w twarz. W odwecie 38-letni mieszkaniec Lublina chwycił za nóż i ugodził mężczyznę w klatkę piersiową – relacjonuje kom. Kamil Gołębiowski z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

Zobacz też: Puławy: Karolina zarabiała na seksie. Ohydny proceder 30-latki

Sedno Sprawy - Grzegorz Cessak

Ugodzony nożem 41-latek przeżył i trafił do szpitala. Obaj panowie pili od kilku dni i to alkohol był ich największą zgubą. Wypili niemało. Zwłaszcza młodszy brat nożownik. – Badanie alkomatem wykazało u pokrzywdzonego 1,5 promila alkoholu we krwi. Młodszy z braci miał ponad trzy promile – informuje Gołębiowski.

38-letni mieszkaniec Lublina został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Od soboty ogląda świat zza krat i tak też będzie przez najbliższe trzy miesiące. Właśnie na tyle został aresztowany nożownik, który omal nie zabił własnego brata. – Wczoraj został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Lublinie, gdzie usłyszał zarzuty usiłowania zabójstwa. Mężczyźnie może grozić kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności – informują lubelscy policjanci.

Sonda
Czy kary za najcięższe przestępstwa powinny być wyższe?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE