Kraśnik: Potrącenie 14-latki. Dziewczynka utknęła pod samochodem

i

Autor: zdjęcie ilustracyjne; KWP Lublin Kraśnik: Potrącenie 14-latki. Dziewczynka utknęła pod samochodem

Kraśnik: Potrącenie 14-latki. Dziewczynka utknęła pod samochodem

2022-06-14 8:46

Horror na drodze w Kraśniku (woj. lubelskie). Kierująca skodą kobieta potrąciła 14-latkę. Dziewczynka wpadła pod samochód (dosłownie) i utknęła pod osobówką. Żeby ją wydostać, trzeba było podnieść auto! Dramatyczna akcja ratunkowa po strasznym wypadku. Co tam się stało?! Policja wyjaśnia sprawę i pokazuje nagranie z miejsca zdarzenia.

Dramatyczny wypadek w Kraśniku na Lubelszczyźnie. Na jednej z ulic miasta doszło do potrącenia dziecka. W wyniku wypadku 14-latka utknęła pod samochodem! Gdy udało się ją wyciągnąć – trafiła do szpitala. Jak i dlaczego doszło do tego wypadku? Jego okoliczności bada teraz policja.

Do dramatycznego zdarzenia doszło w poniedziałkowe (13.06) popołudnie na ul. Sikorskiego w Kraśniku, nieopodal jednej ze szkół. Nietrudno wyobrazić sobie, że ten wypadek mógł skończyć się znacznie bardziej tragicznie…

43-latka kierująca skodą potrąciła pieszą 14-latkę. Dziewczynka utknęła pod samochodem i aby ją wydostać, niezbędne było podniesienie auta – relacjonują mundurowi z Komendy Powiatowej Policji w Kraśniku. – 14-latka została przetransportowana na badania do szpitala.

Kobieta kierująca osobówką prawdopodobnie wyjeżdżała z parkingu. Jak i dlaczego potrąciła 14-latkę przechodzącą przez jezdnię? Z jaką prędkością jechała, z jaką siłą uderzyła w dziewczynkę? Odpowiedzi na te pytania szukają teraz policjanci zajmujący się zbadaniem okoliczności dramatycznego wypadku w Kraśniku.

Sonda
Czy czujesz się bezpiecznie na polskich drogach?
Potężny Black Hawk nad Lublinem. Na pokładzie policyjni komandosi