Koronawirus: NIE ŻYJE 130 osób. W Tomaszowie Lubelskim zmarł 36-latek. W Biłgoraju 42-latek

i

Autor: Pixabay/arembowski

Koronawirus: NIE ŻYJE 130 osób. W Tomaszowie Lubelskim zmarł 36-latek. W Biłgoraju 42-latek

2020-10-21 12:14

Przerażające dane o śmierci osób zakażonych koronawirusem SARS-CoV-2. Nie żyje 130 osób chorych na COVID-19. To dane tylko z ostatniego raportu Ministerstwa Zdrowia. Od początku epidemii zmarło 3851 osób! Wśród ofiar koronawirusa są też osoby w średnim wieku. W Tomaszowie Lubelskim zmarł 36-latek, a w Biłgoraju 42-latek!

Koronawirus w Polsce zbiera śmiertelne żniwo. Najnowszy raport Ministerstwa Zdrowia mówi o 130 zgonach wśród zakażonych. Jak podaje resort: 13 osób zmarło bezpośrednio na COVID-19, a 117 kolejnych – mając choroby współistniejące z COVID-19. To dramatyczne statystyki.

Środa to kolejny dzień, który zapisze się w smutnej historii epidemii koronawirusa w Polsce. Po raz pierwszy przekroczono barierę 10 tys. zakażeń w ciągu doby. Niechlubne rekordy padły i w skali kraju i na Lubelszczyźnie – chodzi zarówno o liczbę nowych przypadków, jak i tragiczny bilans zgonów...

W Tomaszowie Lubelskim zmarł 36-latek. W Biłgoraju 42-latek

– Na terenie województwa lubelskiego zmarło dziewięć osób – potwierdza Katarzyna Wnuk, rzecznik prasowy Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Lublinie. I informuje, że najmłodsi spośród zmarłych to 36- i 42-latek. Byli pacjentami szpitali w Tomaszowie Lubelskim i Biłgoraju.

W Samodzielnym Publicznym Zespole Opieki Zdrowotnej w Tomaszowie Lubelskim zmarł 36-letni pacjent z infekcją COVID-19. Pacjent pochodził z powiatu biłgorajskiego, miał choroby współistniejące.

W szpitalu Arion Szpitale Sp. z o.o. w Biłgoraju zmarł 42-letni pacjent z infekcją COVID-19. Pacjent pochodził z powiatu lubartowskiego, miał choroby współistniejące – informuje Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Lublinie.

Koronawirus w Polsce: Dramatyczny bilans epidemii

Statystyki dotyczące epidemii koronawirusa w Polsce są coraz bardziej niepokojące. Aktualny bilans to 202 579 zakażeń w całym kraju i aż 3851 zgonów wśród chorych na COVID-19.

Gen. Grzegorz Gielerak: Lockdown? Wybór między dżumą a cholerą [Super Raport]

Książka „Pandemia. Dzieje zarazy” do kupienia na www.wydawnictwoharde.pl.

Książka „Pandemia. Dzieje zarazy” do kupienia na www.wydawnictwoharde.pl.

i

Autor: Wydawnictwo Harde