Wyniki Lotto

i

Autor: Totalizator Sportowy Wygrał ponad 100 tys. złotych w Mini Lotto. Tu kupił los

Kazimierz Dolny: Wygrał fortunę w Lotto Plus. Tu kupił los

2021-08-09 14:25

Szczęśliwiec wygrał fortunę w Lotto Plus. Los kupił w kolekturze przy Rynku w Kazimierzu Dolnym. – Być może główna wygrana trafiła do turysty spacerującego po urokliwym kazimierskim rynku? – zastawiają się przedstawiciele Totalizatora Sportowego. Szczęśliwiec wygrał równy milion złotych, grając na chybił trafił.

Kazimierz Dolny. Ktoś wygrał fortunę w Lotto Plus – równy milion złotych. Szczęśliwy los kupił w kolekturze w centrum urokliwego miasteczka przy Rynku 23. – Być może główna wygrana trafiła do turysty spacerującego po urokliwym kazimierskim rynku? Tego nie wiemy, ale wiemy na pewno, że warto próbować szczęścia w grach LOTTO podczas wakacyjnego wypoczynku – przekonują przedstawiciele Totalizatora Sportowego. Wielu graczy sukces z Kazimierza Dolnego faktycznie może zachęcić. Ktoś wzbogaci się o milion złotych. Kupił los Lotto Plus, grając metodą na chybił trafił, a więc nie wskazywał nawet osobiście szczęśliwych liczb. Wylosowane 7 sierpnia w Lotto Plus liczby to: 3, 18, 23, 36, 42, 47. I to właśnie ten zestaw okazał się szczęśliwy dla gracza, który kupił los na Rynku w Kazimierzu Dolnym. Gratulujemy!

Zobacz też: Chełm. Chciała uwolnić córkę z więzienia! Skończyło się fatalnie

Balony zrobiły show, czyli Nocny Pokaz Balonów w Nałęczowie. Ależ to robiło niesamowite wrażenie!

Wszystkim grającym w gry Lotto przypominamy też, że wyniki codziennych losowań znajdziecie na SE.pl. Już we wtorek – jak przypominają przedstawiciele Totalizatora Sportowego – kolejne losowanie Lotto, w którym do wygrania 8 000 000 zł oraz Lotto Plus, w którym można wygrać gwarantowany milion. A ostatnie dni przyniosły wygrane, które mogą zachęcić kolejnych graczy. Nie tylko w Kazimierzu Dolnym i w Lotto Plus, ale też w europejskiej loterii Eurojackpot. Gracz, który zawarł szczęśliwy zakład w kolekturze przy ul. Obrońców Westerplatte 34 lok. 2 w Wałczu dzięki wygranej II stopnia zgarnie… 1,9 mln zł.

Sonda
Wygrałeś kiedyś w LOTTO?