Katecheta MOLESTOWAŁ dziewczynki. Pedofilski SKANDAL pod Opolem Lubelskim

i

Autor: Pixabay/Alexas_Fotos

Katecheta MOLESTOWAŁ dziewczynki. Pedofilski SKANDAL pod Opolem Lubelskim

2021-01-26 8:28

Pedofilski skandal pod Opolem Lubelskim miał trwać wiele lat. Katecheta molestował dziewczynki! Zgotował piekło ośmiu uczennicom okolicznych szkół. Krzysztof K. miał je dotykać w okolicach miejsc intymnych. Bezczelnie wykorzystywał swoją pozycję… Jaką karę powinien ponieść katecheta pedofil?

Nauczyciel, wzór, przykład? Nic z tych rzeczy. Krzysztof K. to pedofil, który – jak ustaliła prokuratura i potwierdził sąd – molestował swoje uczennice. Katecheta zgotował im piekło… Dotykał w okolicach miejscy intymnych, niektóre nawet kilkanaście razy. Pedofilski skandal pod Opolem Lubelskim miał trwać latami.

Jaką karę powinien ponieść 53-letni nauczyciel? Sąd Rejonowy w Opolu Lubelskim skazał go właśnie na 3,5 roku więzienia. Wyrok nie jest prawomocny. Sąd uznał, że Krzysztof K. jest winny – przez lata molestował w simie osiem dziewczynek w wieku poniżej 15 lat.

Zobacz też: Zarudnia: HORROR pod Chełmem. Samochód wylądował na polu, kierowca NIE ŻYJE

Jak informuje Polska Agencja Prasowa, sąd uznał Krzysztofa K. winnym dopuszczenia się wobec ośmiu dziewczynek innych czynności seksualnych w ten sposób, że dotykał ich w okolicach miejsc intymnych. Dochodziło do tego w małych miejscowościach w pobliżu Opola Lubelskiego w latach 2011-2019. Niektóre dziewczynki molestował kilkanaście bądź kilka razy, inne jednokrotnie.

Super Raport 25.01 (Goście: Aleksander Kwaśniewski - były prezydent oraz Radosław Fogiel - wicerzecznik PiS)

Krzysztof K. skazany został na 3,5 roku więzienia. Sąd orzekł wobec niego zakaz zajmowania wszelkich stanowisk, wykonywania wszelkich zawodów i działalności związanych z wychowaniem i edukacją małoletnich oraz opieką nad nimi przez 15 lat.

Zobacz też: MASAKRA na nielegalnym weselu w Lublinie. Nie żyje jedna osoba. Pan MŁODY zatrzymany!

Sąd zakazał mu także kontaktowania się z pokrzywdzonymi dziewczynkami i zbliżania do nich na odległość mniejszą niż 50 metrów przez 10 lat. Ma on też zapłacić na rzecz każdej z pokrzywdzonych dziewczynek nawiązki po 5 tys. zł. Wyrok nie jest prawomocny.

Krzysztof K. przebywa w areszcie od lipca ubiegłego roku. Jego proces toczył się za zamkniętymi drzwiami.

Źródło: PAP.