Katarzyna Korościk nie żyje. Przedwczesna śmierć dyrektor SP nr 57 w Lublinie

2021-11-05 15:11

Żałoba w Szkole Podstawowej nr 57 im. Jana Kochanowskiego w Lublinie. Nie żyje Katarzyna Korościk, dyrektor placówki. Zmarła przedwcześnie, przegrała walkę z chorobą. – Nie bała się zmian, nowych wyzwań, zawsze na pierwszym miejscu stawiała drugiego człowieka – wspominają jej przyjaciele i współpracownicy.

Zmarła Katarzyna Korościk, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 57 w Lublinie. Kierowała placówką im. Jana Kochanowskiego przy ul. Krasińskiego, wcześniej była dyrektorem działającego tam Gimnazjum nr 7 i nauczycielką historii. Teraz przegrała walkę z chorobą, odchodząc przedwcześnie i zostawiając zrozpaczonych i pogrążonych w żałobie uczniów, nauczycieli, przyjaciół.

Zobacz też: Zmarła nauczycielka z Lublina. Miała COVID-19. Serce pęka

Super Raport 05.11 (Goście: Piotr Zgorzelski - wicemarszałek Sejmu, PSL-KP oraz Marek Zuber - ekonomista) Sedno Sprawy: Paweł Szrot

Żegnamy cudowną osobę, zawsze uśmiechniętą, niepoddającą się i stawiającą czoła wszelkim przeciwnościom. Nie bała się zmian, nowych wyzwań, zawsze na pierwszym miejscu stawiała drugiego człowieka – piszą współpracownicy zmarłej dyrektor we wzruszającym pożegnaniu.

– Dziękujemy, za czas i otwarte serce, które zawsze dla nas miałaś, dla uczniów, nauczycieli i wszystkich, którzy się do Ciebie zwracali w radości i w potrzebie. Na zawsze zostaniesz w naszych sercach. Spoczywaj w Pokoju – piszą przedstawiciele SP nr 57.

Sonda
Pamiętasz swoich szkolnych nauczycieli?