Kamień: Śmiertelny wypadek podczas wymijania ciągnika. 40-latka nie żyje

i

Autor: KP PSP Łuków Kamień: Śmiertelny wypadek podczas wymijania ciągnika. 40-latka nie żyje

Kamień: Śmiertelny wypadek podczas wymijania ciągnika pod Łukowem. 40-latka nie żyje

2022-06-15 13:41

Śmiertelny wypadek w miejscowości Kamień na Lubelszczyźnie. 40-letnia kobieta zginęła w makabrycznych okolicznościach. Została uderzona metalową częścią zgrabiarki doczepionej do ciągnika rolniczego! Kobieta zginęła na miejscu. Okoliczności przerażającego i tragicznego w skutkach wypadku bada teraz policja i prokuratura. Co tam się stało?!

Makabryczny wypadek pod Łukowem na Lubelszczyźnie. Do wstrząsającej tragedii doszło w miejscowości Kamień (gm. Wola Mysłowska, pow. łukowski) w środę (15.06), po godz. 9.00.

Do zdarzenia podczas wymijania Citroena z ciągnikiem rolniczym. 40-latka kierująca citroenem berlingo została uderzona przez metalowy element zgrabiarki doczepionej do ciągnika rolniczego. Kobieta zmarła na miejscu – potwierdzają mundurowi z Komendy Powiatowej Policji w Łukowie, którzy zajmują się wyjaśnieniem okoliczności tragicznego wypadku w Kamieniu.

Pierwsi na miejscu tragedii pojawili się strażacy, ale na pomoc dla 40-latki było już za późno.

Oderwany od ciągnika rolniczego element przebił przednią szybę w samochodzie osobowym i uderzył kierującą nim kobietę. Strażacy niezwłocznie zaczęli resuscytację krążeniowo-oddechową poszkodowanej. Niestety, w wyniku odniesionych obrażeń kobieta poniosła śmierć na miejscu zdarzenia – opisują strażacy z KP PSP w Łukowie.

Koszmar na drodze! Zginęła, przejeżdżając obok ciągnika. Makabryczna śmierć 40-latki

i

Autor: KP PSP Łuków Koszmar na drodze! Zginęła, przejeżdżając obok ciągnika. Makabryczna śmierć 40-latki

Na miejscu tragedii interweniowały zastępy z Łukowa oraz druhowie z okolicznych OSP – dwa zastępy z OSP KSRG Ksawerynów i zastęp OSP KSRG Dwornia. Po wypadku w Kamieniu droga w miejscu tragedii była zablokowana przez kilka godzin. Na miejscu pracowała policja pod nadzorem prokuratora.

Express Biedrzyckiej 15.06 (gen. Waldemar Skrzypczak, Krzysztof Gawkowski) Sedno Sprawy: Michał Woś
Sonda
Czy czujesz się bezpiecznie na polskich drogach?