Janów Lubelski: Prowadziła BMW kompletnie PIJANA! Policjantów chciała PRZEKUPIĆ

i

Autor: umberlla/Pixabay.com

Janów Lubelski: Prowadziła BMW kompletnie PIJANA! Policjantów chciała PRZEKUPIĆ

2020-12-01 9:51

Do zatrzymania kobiety doszło w Janowie Lubelskim. Nie dość, że 40-latka, która prowadziła bmw pod wpływem alkoholu ledwo stała na nogach, to jeszcze próbowała przekupić policjantów. Zaproponowała im 1000 zł, by odstąpili od dalszych czynności i pozwolili jej odjechać.

40-latka została przez policjantów "przyłapana" na jeździe bmw pod wpływem alkoholu. Jak informują policjanci, kobieta miała duże trudności w utrzymaniu się na nogach... Do zdarzenia doszło w poniedziałek przed południem w Janowie Lubelskim. Policjanci z drogówki zatrzymali do kontroli BMW. Od razu od kierującej poczuli woń alkoholu. Do tego kobieta miała duże trudności w utrzymaniu się na nogach. 40-latka nie chciała poddać się badaniu na trzeźwość. W pewnym momencie kierująca zaproponowała policjantom 1000 zł, by odstąpili od dalszych czynności i pozwolili jej odjechać.

Dalsza część artykułu poniżej wideo.

15-letnia Wiktoria zginęła w wypadku w drodze na imprezę urodzinową. Nastolatka trenowała boks

W związku z popełnionym przestępstwem, 40-latka została zatrzymana.Okazało się, że kobieta miała w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Dziś po wytrzeźwieniu, usłyszy zarzut kierowania samochodem w stanie nietrzeźwości i zarzut obietnicy wręczenia korzyści majątkowej. Za co grozi jej kara do 10 lat pozbawienia wolności i wysoka grzywna.