Zgwałcili kolegę kijem i kazali mu udawać psa

i

Autor: Mariusz Mucha/SUPER EXPRESS Zgwałcili kolegę kijem i kazali mu udawać psa

GWAŁCILI go kijem bejsbolowym, MALTRETOWALI godzinami. Jaka kara za zbrodnię pod Włodawą?

2020-10-02 7:37

Jaką karę powinni ponieść Rafał K., Mateusz J. i Damian O., sprawcy zbrodni pod Włodawą? W maju 2018 roku godzinami maltretowali 19-letniego kolegę, gwałcili go kijem bejsbolowym, upokarzali, bili… Zakończył się proces. Jaki wyrok byłby sprawiedliwy? Opis tej zbrodni przeraża!

Do zbrodni pod Włodawą doszło wiosną 2018 roku. Napastnicy godzinami maltretowali swoją ofiarę. Gwałcili kolegę kijem bejsbolowym, upokarzali… A zaczęło się od wspólnej imprezy i zabawy nad Jeziorem Białym w Okunince. Tam miało dojść do sprzeczki między 19-latkiem a resztą towarzystwa – późniejszymi katami ofiary.

Zobacz też: HORROR na Lubelszczyźnie! Zgwałcili kolegę KIJEM i kazali udawać psa

Młody chłopak został siłą wciągnięty do samochodu i wywieziony do Włodawy, a później pobity. Oprawcy nagrywali wszystko na telefon komórkowy. Później pojechali do lasu pod miastem, ale to nie był koniec cierpień 19-latka. Bestie gwałciły kolegę kijem bejsbolowym i kluczem od kół.

Mateusz J. i Rafał K. zostali skazani na 10 lat więzienia. Damian O. na sześć. Każdy z nich musi zapłacić 20 tys. zł zadośćuczynienia na rzecz swojej ofiary. Wyrok nie jest prawomocny. Proces toczył się za zamkniętymi drzwiami.

Super Raport 01.10 (Goście: Włodzimierz Cimoszewicz - eurodeputowany, były premier, Jan Kanthak - Solidarna Polska oraz dr Paweł Grzesiowski)