Gościeradów Ukazowy. Wypadek na DK nr 74! 12-latek i jego ojciec w szpitalu. Auto dachowało po zderzeniu z cysterną

i

Autor: alyoshine/cc0/Pixabay.com Poważny wypadek na drodze krajowej nr 74 w Gościeradowie Ukazowym między Kraśnikiem a Annopolem w województwie lubelskim. W Boże Ciało doszło tam do zdarzenia dwóch samochodów osobowych z cysterną, po którym jedną z aut dachowało. 12-letni chłopiec i jego syn trafili do szpitala. Według wstępnych ustaleń tamtejszej policji jeden z kierowców zwolnił, by skręcić w lewo, dlatego drugi próbował go ominąć po prawej stronie. Wtedy uderzyła w nich cysterna

Gościeradów Ukazowy. Auto dachowało po zderzeniu z cysterną. 12-latek i jego ojciec w szpitalu

2021-06-03 15:01

Poważny wypadek na drodze krajowej nr 74 w Gościeradowie Ukazowym między Kraśnikiem a Annopolem w województwie lubelskim. W Boże Ciało doszło tam do zdarzenia dwóch samochodów osobowych z cysterną, po którym jedną z aut dachowało. 12-letni chłopiec i jego syn trafili do szpitala. Według wstępnych ustaleń tamtejszej policji jeden z kierowców zwolnił, by skręcić w lewo, dlatego drugi próbował go ominąć po prawej stronie. Wtedy uderzyła w nich cysterna.

Gościeradów Ukazowy. Wypadek na DK nr 74! 12-latek i jego ojciec w szpitalu. Auto dachowało po zderzeniu z cysterną

Poważny wypadek na drodze krajowej nr 74 w Gościeradowie Ukazowym w województwie lubelskim. W Boże Ciało doszło tam do zdarzenia dwóch samochodów osobowych z cysterną, po którym jedną z aut dachowało - informuje radio.lublin.pl.

- Kierowca jednego z samochodów osobowych i jego 12-letni syn zostali przetransportowani do szpitala – powiedział PAP oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kraśniku mł. asp. Paweł Cieliczko.

Jak informuje PAP, według wstępnych ustaleń policji do wypadku na drodze krajowej nr 74 w Gościeradowie Ukazowym doszło, gdy jeden z kierowców zwolnił, by skręcić w lewo, dlatego drugi próbował go ominąć po prawej stronie. Wtedy uderzyła w nich cysterna, której kierowca nie zdążył wyhamować. Droga w miejscu wypadku jest zablokowana w obu kierunkach, dlatego policja wyznaczyła objazdy przez miejscowość Księżomierz.

Czytaj też: Lubelskie: Rozbili gang przemytników! Hurtowe ilości papierosów i milionowe straty

Czytaj też: Parczew: Zwłoki małżeństwa w domu. Rodzinny horror! Tajemnicza śmierć na Lubelszczyźnie

Niszczyli samochody dla zabawy, bo się nudzili. Kto? Trzech...11-latków z Dęblina

Szalał bmw na DK nr 10!