Gorzków: Ktoś wygrał fortunę! Niewyobrażalne pieniądze za zdrapkę

i

Autor: Totalizator Sportowy Gorzków: Ktoś wygrał fortunę! Niewyobrażalne pieniądze za zdrapkę

Gorzków: Ktoś wygrał fortunę! Niewyobrażalne pieniądze za zdrapkę

2021-11-04 13:48

Niewyobrażalnie wielkie pieniądze za jeden szczęśliwy kartonik. W Gorzkowie Osadzie ktoś kupił zdrapkę Lotto i w jednej chwili stał się bogaty. Bardzo bogaty! Za udział w zabawie zapłacił 10 złotych, ale ta inwestycja bardzo mu się opłaciła. Gracz z Lubelszczyzny zgarnął pół miliona. „Kokosowa fortuna” powędruje do niego.

Dla wielu osób to wręcz niewyobrażalne pieniądze i prawdziwa fortuna. Ktoś właśnie zgarną pół miliona złotych za szczęśliwy kupon w zdrapce Lotto. Kupił ją w Gorzkowie Osadzie, w sklepie przy ul. Głównej 2. Niewielka wieś w powiecie krasnostawskim na Lubelszczyźnie, stała się miejscem, w którym ktoś zgarnął ogromne pieniądze. Zdrapka nosi nazwę „Kokosowa fortuna”. W tym przypadku ktoś faktycznie dorobił się kokosów.

Zobacz też: Gigantyczna wygrana Eurojackpot w Polsce. Ktoś dziś wygrał 47 MILIONÓW!

Pół miliona dla grającego w miejscowości Gorzków Osada ul. Główna 2 – informuje Totalizator Sportowy. – Od początku roku na wygrane w Zdrapkach, na realizację Waszych marzeń wypłaciliśmy już ponad 833 miliony złotych! – chwali się organizator zdrapkowych loterii.

WIEDŹMIN: SEZON 2 Co w serialu od NETFLIX? | ESKA XD - Martyna movie #35

Szczęśliwy los, zakupiony w Gorzkowie-Osadzie, kosztował jedynie 10 złotych. To naprawdę niewiele w porównaniu z astronomiczną wręcz kwotą, jaką wygrał szczęśliwy uczestnik loterii. Kim jest? Tego nie wiemy i pewnie nigdy się nie dowiemy. Bez wątpienia jednak punkt Lotto w sklepie w niepozornym Gorzkowie przyniósł mu szczęście.

Nie tak dawno, bo 23 października, szczęście uśmiechnęło się do innego gracza, który kupił i wypełnił kupon Ekstra Pensji w Międzyrzecu Podlaskim przy ul. Warszawskiej 57. Dzięki temu będzie teraz dostawał 5 000 zł miesięcznie przez 20 lat! A w galerii poniżej znajdziesz adresy szczęśliwych kolektur Lotto z Lublina, w których w ostatnich latach trafiały się milionowe wygrane.

Sonda
Wygrałeś kiedyś w LOTTO?