Straż pożarna

i

Autor: pixabay.com Zwęglone zwłoki w budynku! Dramatyczny pożar pod Piłą - zdjęcie poglądowe

Dwóch braci w jednym domu. Nagły pożar pozbawił życia jednego z nich. Tragedia na Lubelszczyźnie

2022-04-18 12:48

Tragedia na Lubelszczyźnie. W wyniku pożaru zginął 50-letni mężczyzna. Do zdarzenia doszło w miejscowości Roskosz w gminie Biała Podlaska w wielkanocną niedzielę po południu. Jak podaje policja, w momencie zdarzenia w budynku przebywało dwóch braci - zmarły 50-latek oraz jego starszy brat.

W niedzielę wielkanocną (17 kwietnia) w miejscowości Roskosz w gminie Biała Podlaska doszło do tragicznego pożaru. Ogień pojawił się w domu jednorodzinnym. Strażacy otrzymali informację około godz. 15.30. Według wstępnych ustaleń policji, w momencie zdarzenia w budynku przebywało dwóch braci w wieku 50 i 58 lat. Niestety, młodszego z nich nie udało się uratować. - W trakcie akcji gaśniczej zostały ujawnione w budynku zwłoki 50-letniego mężczyzny - powiedziała komisarz Anna Kamola z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie. Dodała, że 58-latek został wyprowadzony z budynku przez sąsiadów, którzy jako pierwsi przybyli na miejsce pożaru.

Czytaj koniecznie: Daria poszła w Wielkanoc na dyskotekę. Gdy wracała z przyjaciółmi, zabiło ją audi! Kim była 19-latka z Szymbarku?

Zobacz także: Lany poniedziałek. Oblałeś kogoś wodą? Będzie surowa kara! Mandat to dopiero początek

Sonda
Czy byłeś kiedyś świadkiem pożaru?
Troje dzieci zginęło w pożarze mieszkania w Starogardzie Gdańskim