DRAMAT pod Lublinem. 28-latek ZGINĄŁ na budowie. CZARNA SERIA tragicznych wypadków

i

Autor: Pixabay/arembowski; KWP Lublin

DRAMAT pod Lublinem. 28-latek ZGINĄŁ na budowie. CZARNA SERIA tragicznych wypadków

2021-01-13 14:28

Czarna seria tragicznych wypadków przy pracy na Lubelszczyźnie. Pod Lublinem doszło do dramatycznego zdarzenia – zginął 28-letni robotnik. W Świdniku 22-latek spadł z rusztowania i w ciężkim stanie trafił do szpitala. Lekarze walczą o jego zdrowie. Policja sprawdza, jak doszło do tych zdarzeń i czy można ich było uniknąć.

Dramatyczny wypadek na budowie w Świdniku i kolejna tragedia z tragicznym skutkiem pod Lublinem, w gminie Wólka. Policja bada okoliczności fatalnych zdarzeń. To jakaś czarna seria wypadków przy pracy?

Śmiertelny wypadek w gminie Wólka

Dramatyczny wypadek pod Lublinem skończył się prawdziwą tragedią. Do zdarzenia doszło podczas prac związanych z wymianą dachu na domu jednorodzinnym w gminie Wólka we wtorkowy poranek.

Ze stawianej konstrukcji dachowej, zsunęła się murłata, uderzając jednego z pracowników w głowę. Mężczyzna od razu został przewieziony do szpitala, jednak jego życia nie udało się uratować – informuje kom. Kamil Gołębiowski z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

Zobacz też: Lubelskie: ZAŁAMANIE POGODY! Nadciąga „BESTIA ze wschodu” i SIARCZYSTY MRÓZ

Zmarły pracownik to 28-letni mieszkaniec gminy Ulan. Na miejscu tragedii pracowali policjanci, którzy wspólnie z prokuraturą ustalają dokładne okoliczności wypadku. Jak do niego doszło? Czy można go było uniknąć?

Super Raport 13.01 (Goście: Władysław Kosiniak-Kamysz - prezes PSL oraz Marek Zuber - ekonomista)

Dramatyczny wypadek w Świdniku

Do kolejnego dramatycznego zdarzenia doszło we wtorek w Świdniku na budowie domu.

22-letni mieszkaniec Piask wykonując prace na wysokości pierwszego piętra, podczas wchodzenia na rusztowanie poślizgnął się i upadł na betonowe podłoże. W stanie ciężkim zagrażającym życiu został przewieziony do szpitala – informuje asp. Elwira Domaradzka z Komendy Powiatowej Policji w Świdniku.

Zobacz też: Lublin: Straciła PONAD MILION! Oddała oszustom reklamówkę WYPCHANĄ ZŁOTEM

Mundurowi wyjaśniają okoliczności wypadków, ale też apelują o ostrożność i przestrzeganie zasad BHP podczas pracy – zwłaszcza na budowie i zwłaszcza na wysokościach.