Dramat na S17. TIR runął do rowu. Kierowca zakleszczony

i

Autor: KWP Lublin Dramat na S17. TIR runął do rowu. Kierowca zakleszczony

Dramat na S17. TIR runął do rowu. Kierowca zakleszczony

2021-10-04 12:30

Potężne utrudnienia na łącznicy dróg S17 i S12 na węźle Kurów Zachód na wysokości Sielc w Lubelskiem. Ciężarówka staranowała bariery energochłonne i runęła w dół nasypu do przydrożnego rowu. Kierowca TIR-a został zakleszczony w środku. Akcja ratunkowa spowodowała duże utrudnienia na trasie na Radom.

Do groźnego zdarzenia doszło w poniedziałek przed południem, około godz. 10.45 na drodze S17, na wysokości Sielc w kierunku Radomia. To węzeł Kurów Zachód i łącznik „17” oraz „12”. – Samochód ciężarowy marki scania uderzył w bariery energochłonne i zjechał z nasypu. Kierowca został zakleszczony w kabinie – informuje podkomisarz Ewa Rejn-Kozak z Komendy Powiatowej Policji w Puławach.

Zobacz też: Lublin: Paulina N. udusiła trójkę swoich dzieci. Diabeł kazał jej zabić?

Dramatycznie wyglądające zdarzenie na S17 i akcja ratunkowa na węźle Kurów Zachód spowodowały spore utrudnienia dla kierowców jadących w stronę Radomia. Wyznaczono objazd: w Żyrzynie na drogę 824 w kierunku Puław, wjazd na drogę S12 na węźle Puławy Wschód w kierunku Radomia.

Express Biedrzyckiej - Radosław Sikorski: Kaczyński to cynik zdolny do wyjścia z UE

Łącznica węzła Kurów Zachód od strony Warszawy w kierunku Radomia jest zablokowana, a utrudnienia w tym miejscu mogą potrwać jeszcze kilka godzin – do czasu zakończenia akcji ratunkowej i wyciągnięcia TIR-a z rowu.

Wkrótce więcej informacji na ten temat.

Sonda
Czy czujesz się bezpiecznie na polskich drogach?