Dotkliwie pobili 38-latka i zabrali cenne rzeczy! Horror pod sklepem w Kraśniku

i

Autor: lubelska policja Dotkliwie pobili 38-latka i zabrali cenne rzeczy! Horror pod sklepem w Kraśniku

Pobili i okradli 38-latka

Dotkliwie pobili 38-latka i zabrali cenne rzeczy! Horror pod sklepem w Kraśniku

2022-11-26 13:05

Dwaj mężczyźni wybrali się z nowopoznanym kompanem do sklepu w Kraśniku. Gdy tylko z niego wyszli, dotkliwie pobili 38-latka, zabrali mu telefon i portfel! Zostali zatrzymani, sąd aresztował ich na trzy miesiące. Grozi im nawet 12 lat więzienia.

Do zdarzenia doszło pod koniec października w Kraśniku. 38- latek  razem z 39-latkiem (mieszkańcy powiatu kraśnickiego) wybrali się do sklepu z przypadkowo poznanym 38-latkiem. Gdy stamtąd wyszli, mężczyzna przeżył horror.

- Po wyjściu ze sklepu, mężczyźni zaczęli bić 38-latka. Popychali go, uderzyli w twarz i kopali po ciele. Następnie zabrali mu telefon komórkowy i portfel z pieniędzmi a także dokumenty i karty bankomatowe - przekazuje młodszy aspirant Paweł Cieliczko z lubelskiej policji.

Kraśniccy kryminalni zajęli się sprawą ustalenia i zatrzymania napastników. Niedawno mężczyźni zostali zatrzymani.

- Śledczy postawili im m. in. zarzuty rozboju i naruszenia czynności narządów ciała, kradzieży i ukrywania dokumentów, wystąpili też do sądu o tymczasowy areszt, który sąd wobec nich zastosował. Podejrzani spędzą tam 3 miesiące w trakcie prowadzonego postępowania - informuje młodszy aspirant Paweł Cieliczko.

Za rozbój grozi kara do 12 lat więzienia. Dodatkowo, młodszy z podejrzanych będzie odpowiadał w warunkach recydywy.

Pościg ulicami Brzegu. Brutalna konfrontacja na wideo
Sonda
Czy kary za pobicie powinny być wyższe?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE