Dołhobrody: Ciągnik rozpadł się na kawałki! Potworny widok

i

Autor: KWP Lublin Dołhobrody: Ciągnik rozpadł się na kawałki! Potworny widok

Dołhobrody: Ciągnik rozpadł się na kawałki! Potworny widok

2021-07-28 22:52

Ciągnik rozpadł się na kawałki, jak plastikowa zabawka albo model sklejony przez dziecko. To efekt fatalnego wypadku, jaki miał miejsce w Dołhobrodach na Lubelszczyźnie. Samochód osobowy zderzył się z traktorem, a ciągnik rozpadł się na wiele części… Podwozie w jednym miejscu, przednie koła kilka metrów dalej, wokół rozsypane elementy. Potworny widok!

Do dramatycznego wypadku doszło we wtorek przed południem (ok. godz. 9.35) w Dołhobrodach (pow. włodawski) na Lubelszczyźnie. Na drodze wojewódzkiej nr 816 doszło do groźnego zderzenia ciągnika rolniczego i osobówki. Traktor rozpadł się na kawałki! Podwozie w jednym miejscu, przednie koła kilka metrów dalej, wokół rozsypane elementy. Potworny widok. – 77-latek kierujący ciągnikiem rolniczym marki Ursus w miejscowości Dołhobrody, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu dla pojazdu marki Audi, kierowanego przez 32-latka. Obaj to mieszkańcy gminy Hanna – informuje st. asp. Kinga Zamojska-Prystupa z Komendy Powiatowej Policji we Włodawie. Kierowca osobówki nie odniósł obrażeń, ale 77-latek jadący ciągnikiem doznał obrażeń ciała i został zabrany do szpitala. Jego traktor rozpadł się na kawałki!

Zobacz też: Lublin: Ukradł cukier za 4 zł. Grozi mu 5 lat więzienia! Szok

Dwa tysiące nowych zdjęć Warszawy z lotu ptaka! Tak wyglądała stolica po Powstaniu Warszawskim

Jak i dlaczego doszło do wypadku? Czy to zwykły błąd kierowcy? Zignorowanie przepisów? Konsekwencje mogły być tragiczne – zwłaszcza gdy spojrzy się na siłę uderzenia, które totalnie zdewastowało obie maszyny: i ciągnik i osobówkę. Wiemy, że kierowca samochodu był trzeźwy. Od 77-latka pobrano krew do badań. – Z uwagi na uszkodzenia zatrzymano dowody rejestracyjne obu pojazdów. Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśniają teraz włodawscy policjanci – deklaruje Zamojska-Prystupa. I jednocześnie apeluje do kierowców, by w większym stopniu zadbali o bezpieczeństwo swoje i innych użytkowników dróg. – Kierujmy pojazdami z rozwagą. Czasami chwila nieuwagi może nas wiele kosztować – apeluje.