Czołowe zderzenie pod Opolem Lubelskim

i

Autor: mat. policji Dwa samochody zderzyły się czołowo w Przytykach pod Opolem Lubelskim

Czołowe zderzenie pod Opolem Lubelskim. Ciężarna kobieta trafiła do szpitala

2022-06-08 18:54

Dwa samochody osobowe zderzyły się czołowo w środę (8 czerwca) przed południem w miejscowości Przytyki niedaleko Opola Lubelskiego. 69-letni kierowca suzuki, wyprzedzając inny pojazd, doprowadził do zderzenia z jadącym z przeciwnej strony audi, w którym podróżowała kobieta w ciąży. Na skutek wypadku ciężarna pasażerka audi została przewieziona do szpitala.

Do groźnego wypadku doszło w środę (8 czerwca) ok. godz. 11 na drodze wojewódzkiej numer 747 w Przytykach w powiecie opolskim. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący suzuki 69-latek z gminy Józefów nad Wisłą postanowił wyprzedzić inny pojazd, mimo że z przeciwka - w kierunku Lublina - jechało osobowe audi, w którym jako pasażerka podróżowała kobieta w ciąży. Siedzący za kierownicą audi 31-letni mieszkaniec gminy Bełżyce, widząc pędzący na niego pojazd, próbował uniknąć zderzenia, zjeżdżając w prawo. Niestety, nie zdążył ominąć suzuki i oba pojazdy się zderzyły.

Na skutek wypadku ciężarna pasażerka audi - mieszkanka powiatu świdnickiego - została przewieziona do szpitala. Kierowcy obu samochodów nie odnieśli poważniejszych obrażeń. Obaj byli trzeźwi.

ZOBACZ TEŻ: 25-latek staranował radiowóz! Nie miał prawka, był pijany, a w aucie wiózł…

- Policjanci w trakcie postępowania będą wyjaśniać wszystkie okoliczności zdarzenia - zapowiada asp. szt. Edyta Żur z Komendy Powiatowej Policji w Opolu Lubelskim.

Sonda
Czy na polskich drogach czujesz się bezpiecznie?
Olsztyn. Osobówka potrąciła mężczyznę na hulajnodze