Chełm: Co za BEZCZELNOŚĆ! Okradł koleżankę z pracy. Pójdzie siedzieć na 10 lat?

i

Autor: Pixabay/jarmoluk

Chełm: Co za BEZCZELNOŚĆ! Okradł koleżankę z pracy. Pójdzie siedzieć na 10 lat?

2020-10-16 12:53

Wyjątkowo bezczelny okazał się 29-latek – pracownik supermarketu z Chełma, który z portfela koleżanki z pracy wyjął kartę bankomatową i jął płacić nią za swoje wydatki. Aby się do niego dostać, musiał włamać się do szafki pracowniczej, stąd odpowiadać będzie za włamanie, co zagrożone jest karą nawet 10 lat więzienia. Zdążył kilka razy zapłacić kartą m.in. za tankowanie samochodu i drobne wydatki. Bezczelny!

Sprawca nie był zbyt wyrafinowany. 29-latek dostał się do szafki służbowej, gdzie jego koleżanka trzymała dokumenty i zabrał z portfela kartę bankomatową. Doskonale znał swoją ofiarę, wspólnie pracowali na jednej zmianie w jednym z chełmskich supermarketów. Mimo to zdecydował się na tak ohydny czyn.

Zobacz też: Czerwona strefa. Rząd rozsyła SMS-y z OSTRZEŻENIEM! Ważne przypomnienie [ALERT RCB]

Wczoraj dyżurny komendy otrzymał zgłoszenie o kradzieży z portfela karty bankomatowej jednej z pracownic supermarketu w Chełmie. Do zdarzenia doszło w pomieszczeniu służbowym – informuje kom. Ewa Czyż z chełmskiej policji. – Policjanci jeszcze tego samego dnia ustalili i zatrzymali sprawcę. Okazał się nim pracujący razem z pokrzywdzoną 29-latek spod Chełma.

Złodziej zdążył już zrobić użytek z kradzionej karty. Posłużył się nią kilka razy, tankując samochód i robiąc drobne zakupy za kwotę blisko 350 złotych. Dowód przestępstwa, czyli kartę bankomatową, policjanci znaleźli w domu mężczyzny. – Wczoraj usłyszał zarzuty w tej sprawie. Kradzież z włamaniem zagrożona jest karą pozbawienia wolności do lat 10 – dodaje kom. Ewa Czyż

Express Biedrzyckiej - Robert Winnicki: Nie ufam ani służbom ani Giertychowi