Coca Cola

i

Autor: Shutterstock Święta 2023. W których miastach pojawi się ciężarówka Coca-Coli? Znamy trasę. Jest tylko jedna niewiadoma. Głosowanie internautów

Coraz bliżej święta!

Ciężarówka Coca-Coli wyrusza w trasę. Zobacz, które miasta odwiedzi

2023-11-29 17:35

Ciężarówka Coca-Coli już niedługo wyjedzie w trasę po polskich miastach. Z przyjazdu rozświetlonej lampkami ciężarówki pierwsi będą się cieszyć mieszkańcy Słupska. Ostatnim miastem będzie Warszawa. Charakterystyczne ciężarówka Coca-Coli zostały rozsławione dzięki klimatycznym reklamom telewizyjnym, w których mogliśmy usłyszeć charakterystyczny motyw muzyczny z dzwoneczkami.

Ciężarówka Coca-Coli 2023? Znamy trasę

Święta Bożego Narodzenia 2023 zbliżają się wielkimi krokami. Za nami pierwsze opady śniegu, w niektórych miastach pojawiają się świąteczne iluminacje, a w telewizji pojawia się coraz więcej klimatycznych reklam. Elementem, który od lat nieodłącznie kojarzony jest ze świętami, jest czerwona ciężarówka Coca-Coli. W tym roku, jak w latach poprzednich, kultowy pojazd pojawi się w wybranych polskich miastach. Znamy już szczegółowy terminarz.

Ciężarówka Coca Coli w 2023 roku pojawi się w następujących miastach:

  • Słupsk - 02.12.2023
  • Gniezno - 09.12.2023
  • Lublin - 16.12.2023
  • Warszawa - 22.12.2023

Dodatkowo, 20 grudnia, ciężarówka Coca-Coli pojawi się w wybranym przez internautów mieście. W głosowaniu bierze udział Bytom, Chorzów, Leszno, Elbląg, Białystok, Bochnia i Lubin. Głosować można poprzez aplikację Coca‑Cola. 

Piękna zima w Warszawie. Spadło kilka centymetrów śniegu
Sonda
Czy świąteczna ciężarówka Coca-Coli to symbol świąt?