Ciało mężczyzny na posesji w Wolawce! Miał uraz głowy. Makabryczne odkrycie

i

Autor: Beata Olejarka/Super Express Ciało mężczyzny na posesji w Wolawce! Miał uraz głowy. Makabryczne odkrycie / zdjęcie ilustracyjne

Ciało mężczyzny na posesji w Wolawce! Miał uraz głowy. Makabryczne odkrycie

2022-06-09 14:25

Wstrząsającego odkrycia dokonano w środę (8.06.2022) wieczorem na posesji w Wolawce w gminie Kamień (Lubelskie). Znaleziono martwego 70-latka z urazem głowy. Według wstępnych ustaleń, uraz spowodowany był prawdopodobnie tępym, twardym narzędziem. Szczegóły poniżej.

Makabryczne odkrycie w województwie lubelskim. Znaleziono martwego mężczyznę z urazem głowy. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, uraz spowodowany był prawdopodobnie tępym, twardym narzędziem. Ciało mężczyzny znalazł sąsiad.

Zobacz też: Upijał dzieci i wykorzystywał seksualnie? Bestia z Tarnobrzega przed sądem! [GALERIA]

Jak poinformował w czwartek (9.06.2022) Polską Agencję Prasową prokurator rejonowy w Chełmie Lech Wieczerza, zgłoszenie o martwym 70-latku znalezionym na posesji w miejscowości Wolawce w gminie Kamień, policja otrzymała w środę (8.06.2022) po godz. 20.00.

- Ciało mężczyzny z urazem głowy - spowodowanym prawdopodobnie tępym, twardym narzędziem - znalazł sąsiad – przekazał prokurator Wieczerza.

Dodał, że aktualnie trwa sekcja zwłok mężczyzny, która ma wyjaśnić dokładne przyczyny śmierci mężczyzny.

Zobacz również: Kraśnik: Straciła 280 tys. złotych. Hiszpański wdowiec okazał się oszustem

Dlaczego Marek T. z Leżajska obciął rękę Maksowi
Sonda
Czy boisz się śmierci?