Ciało 56-latka wyłowiono ze zbiornika w Dratowie. Dryfujące zwłoki zauważył płynący łódką mężczyzna

2022-05-16 17:42
Ciało 56-latka wyłowiono ze zbiornika w Dratowie. Dryfujące zwłoki zauważył płynący łódką  mężczyzna
Autor: PIRO4D/pixabay.com Ciało 56-latka wyłowiono ze zbiornika w Dratowie. Dryfujące zwłoki zauważył płynący łódką mężczyzna/ zdjęcie ilustracyjne

Policja pod nadzorem prokuratury wyjaśnia okoliczności śmierci 56-letniego mieszkańca Lublina, którego ciało wyłowiono w niedzielę (15.05.2022) wieczorem ze sztucznego zbiornika w Dratowie (woj. lubelskie). Mężczyzna wcześniej widziany był na pomoście z wędką. Szczegóły poniżej.

Jak wynika z informacji przekazanych przez łęczyńską policję, do dramatycznego wypadku doszło w niedzielę (15.05.2022) w miejscowości Dratów (gmina Ludwin). W zbiorniku wodnym utopił się 56-letni mieszkaniec Lublina.

- Wczoraj około godziny 19.00 łęczyńscy policjanci zostali zaalarmowani, że w zbiorniku wodnym w Dratowie gmina Ludwin doszło do utonięcia mężczyzny. Na miejsce natychmiast zostali skierowani funkcjonariusze - informuje starszy aspirant Magdalena Krasna.

Zobacz też: Wielka tragedia na Lubelszczyźnie. Pijany 73-latek wjechał w ciągnik. Ofiara śmiertelna i ciężko ranny!

Jak przekazuje starszy aspirant Magdalena Krasna, ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że dryfujące w wodzie ciało mężczyzny zauważył mieszkaniec gminy Ludwin, który płynął po zbiorniku łódką.

- Natychmiast wyciągnął go na brzeg i rozpoczął reanimacje. Niestety życia 56 – letniego mieszkańca Lublina nie udało się uratować. Jak ustalili funkcjonariusze wcześniej mężczyzna widziany był na pomoście z wędką - relacjonuje Magdalena Krasna.

Na miejscu zostały przeprowadzone czynności pod nadzorem prokuratora. Ciało 56-letniego mieszkańca Lublina zostało zabezpieczone celem wykonania sekcji zwłok. Okoliczności zdarzenia wyjaśniają łęczyńscy policjanci.

Topiła się w aucie, które wjechało do Bugu. 46-latka nie żyje
Sonda
Czy boisz się śmierci?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE