Chełm. 23-latek był poszukiwany za pobicie. Wpadł z narkotykami

i

Autor: Policja Lubelska Chełm. 23-latek był poszukiwany za pobicie. Wpadł z narkotykami

Chełm. Zostawił BRUDNĄ ubikację! Policjanci nie mieli skrupułów [ZDJĘCIA]

2020-12-08 20:59

Takiego finału tej sprawy nie można się było spodziewać. Chełmscy policjanci badali sprawę pobicia, w którym miał uczestniczyć m.in. 23-letni mieszkaniec miasta. Mundurowi udali się do jego mieszkania. To, co zobaczyli, z pewnością przeszło ich najśmielsze oczekiwania.

Policjanci z Chełma zajmowali się sprawą pobicia 31-letniego mieszkańca miasta. Do zdarzenia miało dojść w niedzielę na osiedlu Zachód. Sprawców miało być dwóch. Policja rozpoczęła poszukiwania bandytów. - Kryminalni z chełmskiej komendy zatrzymali wczoraj w związku z tą sprawą 23-latka, który powiązany jest ze środowiskiem pseudokibiców jednej z drużyn piłkarskich - chwalą się mundurowi. To jednak nie jedyny sukces policjantów. Nakryli 23-latk na jeszcze jednym przestępstwie. Miał w domu marihuanę.

Olkusz. Przedszkolanka utopiła noworodka i zakopała koło szklarni. Sąd skróci jej karę?

- Chciał spuścić narkotyki w sedesie, jednak szybka reakcja funkcjonariuszy mu to uniemożliwiła - podaje komisarz Ewa Czyż z chełmskiej policji. Z 23-latkiem przeprowadzono już czynności. Został już doprowadzony do prokuratury celem wyznaczenia środka zapobiegawczego. Mężczyzna odpowie za posiadanie znacznych ilości narkotyków, co jest zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 10.

Pralnia dla bezdomnych