Chełm: We trzech uprawiali seks z 14-latką?! Dawali jej amfetaminę

i

Autor: zdj. ilustracyjne: Pixabay/Alexas_Fotos Chełm: We trzech uprawiali seks z 14-latką?! Dawali jej amfetaminę

Chełm: Zmusili 14-latkę do seksu?! Mieli dawać jej amfetaminę

2021-10-13 14:33

Podali jej amfetaminę i alkohol, a później wykorzystali seksualnie? Akt oskarżenia przeciwko trzem mieszkańcom Chełma trafił właśnie do sądu w Lublinie. Jaką karę poniosą za to, co zrobili?! Na jaką zasłużyli, zmuszając do seksu i wykorzystując pijaną i naćpaną dziewczynkę? Wszyscy mają już za sobą kryminalną przeszłość.

We trzech wykorzystali seksualnie naćpaną i pijaną 14-latkę? Do Sądu Okręgowego w Lublinie trafił właśnie akt oskarżenia przeciwko trzem mieszkańcom Chełma, podejrzanym o przerażającą zbrodnię. O sprawie informuje Dziennik Wschodni. Dwa bracia: Łukasz i Sylwester B. oraz ich kolega, Radosław S. najpierw naćpali i upili dziewczynkę, a później wykorzystywali ją seksualnie wszyscy trzej i to nie jeden raz. Takie są ustalenia prokuratury. Ich ofiara była jeszcze dzieckiem! Zbrodnia miała miejsce w styczniu tego roku.

– Udzielili nastoletniej pokrzywdzonej narkotyków w postaci amfetaminy. Następnie przy użyciu podstępu, doprowadzili odurzoną narkotykami i upojoną alkoholem nastolatkę do obcowania płciowego – informuje Agnieszka Kępka, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Lublinie, cytowana przez Dziennik Wschodni.

Express Biedrzyckiej - Bartosz Arłukowicz: Stajemy do walki o przyszłość naszych dzieci

14-latka miała poznać 25-letniego Łukasza w sieci. Później zaczęła spędzać czas z nim, jego 30-letnim bratem, a w końcu i najstarszym z mężczyzn, 41-letnim Radosławem S. To właśnie w jego domu miało dojść do koszmarnych zdarzeń. Już wcześniej mężczyźni dawali 14-latce i jej koleżance piwo i częstowali amfetaminą. Wieczorem „impreza” trwała dalej, ale już nie „na mieście”, a w domu 41-latka. W pewnym momencie 25-latek pojechał odwieźć koleżankę 14-latki. Gdy wrócił… jego brat uprawiał seks z dziewczyną. Później miał to robić on i Radosław S. Śledczy ustalili, że mężczyźni wykorzystali 14-latkę kilkukrotnie.

Nad ranem bandyci odwieźli 14-latkę do mieszkania. O tym, że została zgwałcona, opowiedziała swojemu chłopakowi, a później rodzicom. Trzej mężczyźni zostali zatrzymani i aresztowani. Każdy z nich ma na koncie kryminalną przeszłość i żaden nie przyznaje się do winy. Tłumaczyli się upojeniem alkoholowym i przekonywali, że nie mieli pojęcia, ile lat ma ich znajoma. Grozi im po 12 lat więzienia.

Sonda
Czy kary za przestępstwa seksualne powinny być wyższe i surowsze?