Breast Fest w Lublinie... czyli warto się badać! [ZDJĘCIA, AUDIO]

2019-10-31 7:32

W środę w Lublinie odbyła się akcja Breast Fest - to wydarzenie połączone z szeregiem wykładów i warsztatów dla kobiet, które chorowały na raka piersi.

Akcja ma na celu także uświadomienie innym kobietom o konieczności systematycznych badań profilaktycznym. W spotkaniu brały udział także amazonki, które przekonują do systematycznej profilaktyki.

Breast Fest w Lublinie

O profilaktyce raka piersi oraz o konieczności badań od wczesnego wieku z prof. Wojciechem Polkowskim - kierownikiem katedry onkologii i kliniki chirurgii onkologicznej rozmawiała Małgorzata Oroń.

Z prof. Wojciechem Polkowskim - kierownikiem katedry onkologii i kliniki chirurgii onkologicznej rozmawiała Małgorzata Oroń:

Październik od lat jest miesiącem, w którym zwraca się szczególnie uwagę na profilaktykę raka piersi. O bezpłatnych badaniach onkologicznych każda kobieta uzyska informacje u swojego ginekologa.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE