Biała: 32-latek ROZTRZASKAŁ się o przepust. ŚMIERTELNY WYPADEK pod Radzyniem

i

Autor: KWP Lublin

Biała: 32-latek ROZTRZASKAŁ się o przepust. ŚMIERTELNY WYPADEK pod Radzyniem

2021-03-24 11:48

Koszmarny, śmiertelny wypadek pod Radzyniem Podlaskim na Lubelszczyźnie. W miejscowości Biała 32-latek roztrzaskał się o przepust. Mężczyzna zginął na miejscu. Do tragedii doszło w środowy poranek. Co tam się stało?! Okoliczności śmiertelnego wypadku w Białej pod Radzyniem Podlaskim bada policja i prokuratura.

Biała (gm. Radzyń Podlaski) na Lubelszczyźnie. To właśnie tu w środowy poranek doszło do koszmarnego, śmiertelnego wypadku drogowego. 32-latek roztrzaskał się o przepust. Siła uderzenia była tak duża, że auto zostało zniszczone, a siedzący za kierownicą mężczyzna zginął na miejscu.

Do tragedii doszło około godz. 4.00 w Białej pod Radzyniem Podlaskim. Co tam się stało?

Jak wstępnie ustalili policjanci z radzyńskiej drogówki, kierujący samochodem marki Skoda Felicia, jadąc od strony miejscowości Żabików, z niewyjaśnionych dotąd przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w przepust drogowy. Uderzenie było na tyle silne, że samochód został obrócony do kierunku jazdy – relacjonuje mł. asp. Piotr Woszczak z Komendy Powiatowej Policji w Radzyniu.

Siedzący za kierownicą osobówki mężczyzna zginął na miejscu. Ofiara wypadku to 32-letni mieszkaniec gminy Radzyń Podlaski.

Dlaczego rozpędzona osobówka zmieniła tor jazdy i uderzyła w przepust? Co tam się stało? Czy tej tragedii można było uniknąć? Odpowiedzi na te pytania szukają teraz śledczy. – Funkcjonariusze pod nadzorem prokuratora wyjaśniają dokładne przyczyny wypadku – deklaruje Woszczak.

Zobacz też: Lublin: Pokłócił się z teściem i zrobił TO. Niewiarygodne! Przerażający ODWET 30-latka

Jednocześnie mundurowi po raz kolejny apelują o ostrożność i rozwagę na drodze. Zmieniające się warunki pogodowe nie ułatwiają podróżowania, ale wciąż najwięcej zależy od samych kierowców: ich rozwagi, ostrożności i przestrzegania przepisów.

Dr Grzesiowski podsumowuje rok pandemii i mówi, co nas czeka w przyszłości