Rano na niektórych drogach Lubelszczyzny było biało

i

Autor: Kamery GDDKIA Rano na niektórych drogach Lubelszczyzny było biało

Atak zimy 2015 na Lubelszczyźnie [PROGNOZY] Sytuacja na drogach

2015-10-12 11:11

Na południu Lubelszczyzny zrobiło się biało. Śnieg spadł na Zamojszczyźnie i w okolicach Janowa Lubelskiego. Znamy prognozy na najbliższe godziny.

Prognoza pogody

Dzisiejsze opady śniegu nie są zaskoczeniem. Według synoptyków z każdą godziną będzie robiło się chłodniej i coraz bardziej mokro. Opady deszczu lub deszczu ze śniegiem przechodzić będą na północ kraju i w głąb naszego województwa. Chłodno, zwłaszcza o poranku będzie bez kilka najbliższych dni. Dodatnie temperatury, sięgające 7 – 8 stopni wrócą pod koniec tygodnia.

Sytuacja na drogach

Szczególną ostrożność trzeba zachować na drogach. Jak informuje GGKIA najchłodniej jest w Krzewicy na drodze krajowej nr 2 Warszawa – Terespol. Nieco więcej na termometrach jest w Lubyczy Królewskiej oraz w Hrebennem gdzie na poboczach zalega poranny śnieg. W Szczebrzeszynie może być bardzo ślisko. Temperatura wynosi 0.7 stopnia Celcjusza i trwają tam intensywne opady. Najgorzej jest w Łukowie, gdzie jest aż -3 stopnie.

Na drogach Lubelszczyzny może być ślisko

i

Autor: weatheronline.pl Na drogach Lubelszczyzny może być ślisko

Zima na Lubelszczyźnie

Pierwszy śnieg już spadł. Spotkaliście się z utrudnieniami na drodze, a może nie mogliście wyjść z domu? Czekamy na zdjęcia zimy w Waszej okolicy. Wysyłajcie je na lublin.eskainfo@grupazpr.pl