Andrzejów: Śmiertelny wypadek. PIJANY 19-latek ZABIŁ kolegę, ranił koleżankę. MAKABRA!

i

Autor: zdj. ilustr., KWP Lublin/Google Maps

Andrzejów: Śmiertelny wypadek. PIJANY 19-latek ZABIŁ kolegę, ranił koleżankę. MAKABRA!

2020-10-13 13:02

Śmiertelny wypadek w Andrzejowie (woj. lubelskie). Pijany 19-latek wsiadł za kierownicę osobówki i zabrał ze sobą przyjaciół. Doprowadził do wypadku i zabił kolegę! Pasażerka samochodu trafiła do szpitala, a sprawcy wypadku... nic się nie stało! Makabryczny wypadek na prostym odcinku drogi... Co tam się stało?!

Siadając za kółkiem pod wpływem, podpisał na nich wyrok śmierci. Pijany 19-latek zabił kolegę i ranił koleżankę. Jadąc na „podwójnym gazie”, spowodował makabryczny wypadek! Do tragedii doszło w Andrzejowie (pow. janowski) w nocy z poniedziałku na wtorek.

Wstępne ustalenia policjantów wskazują, że kierujący daewoo 19-latek na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu. Auto następnie uderzyło w ogrodzenie, a potem w mostek prowadzący do posesji – relacjonuje asp. szt. Faustyna Łazur z Komendy Powiatowej Policji w Janowie Lubelskim.

19-letni pasażer osobówki wypadł z samochodu i zginął na miejscu tragedii! 20-letnia pasażerka ranna trafiła do szpitala. Samochód roztrzaskał się na poboczu, a 19-letniemu kierowcy auta nic się nie stało.

Młody kierowca był nietrzeźwy. – W organizmie miał ponad promil alkoholu. Mężczyzna został zatrzymany – dodaje Łazur. Policja i prokuratura ustala teraz przyczyny i dokładne okoliczności makabrycznego wypadku w Andrzejowie.

Express Biedrzyckiej - Michał Woś: Trzeba zrobić wszystko, żeby nie powtórzył się u nas scenariusz Lombardii