Air Show w Zamościu odbędzie się 16 lipca

i

Autor: neico, CCO Public Domain, pixabay.com Air Show w Zamościu odbędzie się 16 lipca

Air Show Gmina Zamość: Impreza z akrobacjami lotniczymi i spadochronowymi

2016-07-13 10:44

Zamojszczyzna organizuje pierwszą imprezę lotniczą. Świętuje 40-lecie Aeroklubu Ziemi Zamojskiej i zaprasza lotnicze gwiazdy!

Atrakcje lotnicze...

Czekają polska czołówka podniebnych akrobatów lotniczych i spadochronowych oraz to, czego nie można zobaczyć na co dzień z bliska, czyli maszyny lotnicze, wśród nich: samoloty cywilne, wojskowe oraz zabytkowe. Swój udział zapowiedzieli: Grupa Akrobacyjna Żelazny, Zespół akrobacyjny - Biało-Czerwone Iskry oraz Artur Kielak, mistrz Polski w akrobacji samolotowej, wielokrotny europejski i światowy medalista.

Wydarzenie jest niecodzienne, bo motywem przewodnim Air Show będzie 40-lecie Aeroklubu Ziemi Zamojskiej. Organizatorzy zapowiadają, że będzie to ogromne widowisko z potężną dawką adrenaliny oraz atrakcji na światowym poziomie.

… i muzyczne!

Na zakończenie podniebnych niespodzianek odbędzie się koncert kultowego, polskiego zespołu. Na scenie stanie grupa Varius Manx, a zaśpiewa Kasia Stankiewicz.

Plan pokazów w Aeroklubie Ziemi Zamojskiej

i

Autor: aeroklubzamosc.pl Plan pokazów w Aeroklubie Ziemi Zamojskiej

Air Show w Mokrem koło Zamościa odbędzie się w sobotę, 16 lipca. Wstęp na pokazy jest darmowy, zmotoryzowani zapłacą jedynie za parking 20 złotych.