60-latek ZGWAŁCIŁ sąsiadkę?! To wdowa z trójką dzieci. SKANDAL w powiecie tomaszowskim

i

Autor: pixabay.com/ninocare

60-latek ZGWAŁCIŁ WDOWĘ z trójką dzieci?! SKANDAL w powiecie tomaszowskim

2020-07-29 8:31

Skandal w powiecie tomaszowskim na Lubelszczyźnie. Mężczyzna zgwałcił swoją sąsiadkę? Prokuratura oskarża go o popełnienie kilku przestępstw seksualnych. Został aresztowany przez sąd, za kratami czeka na proces. Jego ofiarą miała być mieszkająca obok wdowa z trójką dzieci.

Jeśli zarzuty się potwierdzą, mężczyźnie grozi 12 lat więzienia. Od jakiegoś czasu miał napastować swoją sąsiadkę, aż w końcu – jak dowodzi prokuratura – zgwałcił bezbronną kobietę. Sprawę opisuje Kronika Tygodnia.

Zobacz też: Kurów: Wysyłała NAGIE zdjęcia córki do byłego PROBOSZCZA. Ksiądz namawiał 14-latkę na SEKS

Jak informuje tygodnik – do zbrodni miało dojść w jednej z wiosek pod Tomaszowem Lubelskim. Ofiara to wdowa z trójką dzieci. Mężczyzna podejrzewany o przestępstwa seksualne to z kolei jej sąsiad – ma 60 lat na karku, jest blisko dwukrotnie starszy...

Od jakiegoś czasu – jak podejrzewają śledczy – mężczyzna miał napastować sąsiadkę. Powiózł ją z dzieckiem do szpitala, a gdy wracali, w samochodzie miał wsadzać rękę pod ubrania i jej dotykać. Kobieta zaprotestowała. Później powtórzył się podobny scenariusz.

Aż w końcu doszło do najgorszej zbrodni. Gdy kobieta przyszła do sąsiada po fotelik zostawiony w jego samochodzie, ten miał ją zgwałcić. Później opowiedziała o tym koleżance, a ta powiadomiła policję.

Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Grozi mu 12 lat więzienia. Na proces poczeka za kratkami.

Szok! Zamordowała MĘŻA, wywiozła ciało do lasu i UDAWAŁA, że zaginął! Zła żona w rękach policji