6.04.2021: Lubelskie. ZIMA wraca? IMGW ostrzega przed przymrozkami i oblodzeniem!

i

Autor: Skitterphoto /Pixabay.com zdjęcie ilustracyjne

6.04.2021: Lubelskie. ZIMA wraca? IMGW ostrzega przed przymrozkami i oblodzeniem!

2021-04-06 9:55

Ostrzeżenie IMGW: Lubelskie. Chociaż wszyscy marzą już o tym, żeby pożegnać zimę, ona zdecydowanie nie chce się z nami rozstać. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej – Państwowy Instytut Badawczy wydał ostrzeżenia dla województwa lubelskiego przed przymrozkami i oblodzeniem. To ostrzeżenia pierwszego stopnia.

6.04.2021: Lubelskie. IMGW wydało ostrzeżenia

Ostrzeżenie przed oblodzeniem obowiązuje w województwie lubelskim dziś (6 kwietnia) do godz. 10.27. Z kolei ostrzeżenie przed przymrozkami obowiązuje na terenie całego regionu do środy, 7 kwietnia do godz. 8.00. Prawdopodobieństwo oceniono na 80%.

Zobacz też: Puławy: W budynku gospodarczym wybuchł pożar. Po jego ugaszeniu znaleziono zwłoki!

- Miejscami prognozowany jest spadek temperatury powietrza do około -4°C, przy gruncie do -6°C. Temperatura maksymalna dnia 06.04 wyniesie od 4°C do 6°C. - informują synoptycy IMGW-PIB.

Jak zaznacza Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej – Państwowy Instytut Badawczy ostrzeżenie obowiązuje do środy, jednak może być kontynuowane.

Czytaj też: Biała Podlaska. Zatrzymał się złożyć życzenia wielkanocne swej byłej dziewczynie. A potem...groził jej siekierą

Ukradł yorka spod sklepu