Atak maczetą w Lublinie

i

Autor: Shutterstock

Szok!

40-latek cały we krwi leżał na środku ulicy. Pocięli go maczetą i uciekli!

2023-04-03 15:40

Dantejskie sceny rozegrały się w Lublinie. W miniony piątek (31 marca 2023 r.) po godzinie 23:00, na ulicy Rynwalda, świadkowie dostrzegli leżącego na środku mężczyznę. To były sceny jak z horroru! Na miejscu przechodnie zobaczyli mnóstwo krwi. Okazało się, że ofiara została ugodzona maczetą. Szczegóły na se.pl.

Przerażające szczegóły piątkowego zdarzenia ujawniają redaktorzy serwisu lublin112.pl. Zaczęło się od krzyków, a potem było tylko gorzej. Tego widoku nie zazdrościmy nikomu. Po godzinie 23:00, świadkowie zastali na ul. Rynwalda w Lublinie rannego mężczyznę. Ślady krwi można było dostrzec na odcinku kilkudziesięciu metrów. Na szczęście przybyli na miejsce medycy uratowali życie poszkodowanego. 40-latek z licznymi ranami trafił do szpitala. Sprawę badają miejscowi policjanci, znamy już wstępne hipotezy.

Lublin: Atak maczetą na 40-latka. Przyczyną porachunki kiboli?

Policjanci ustalili, że napastnicy użyli maczety oraz paralizatora. Portal lublin112.pl, powołujący się na świadków zdarzenia przekazuje, że przyczyną horroru mogły być porachunki pseudokibiców. Okoliczni mieszkańcy mieli słyszeć wyzwiska, pasujące do tego środowiska. Obecnie stróże prawa poszukują sprawców i wyjaśniają wszystkie okoliczności tego zdarzenia. Do sprawy będziemy wracać na łamach lubelskiego oddziału "Super Expressu". 

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Czy kary za przemoc powinny być bardziej surowe?
Zuchwały napad na jubilera w Lublinie. Policja pokazała nagranie
Listen on Spreaker.