Zwłoki dwóch mężczyzn we wsi pod Radomskiem

i

Autor: policja.pl zdjęcie ilustracyjne

SZOK! ZWŁOKI policjanta leżały obok garażu! Makabra w Białej Podlaskiej

2021-01-12 20:34

Makabryczne odkrycie w Białej Podlaskiej. Ciało policjanta leżało na terenie jednego z osiedli. W poniedziałek 11 stycznia nad ranem znalazł je dozorca z bloku. Trwa śledztwo w tej sprawie. Co było przyczyną śmierci stróża prawa? Czy ktoś miał w niej udział? Szczegóły na se.pl.

Biała Podlaska. Zwłoki policjanta leżały koło garażu. Jak zginął?

Do makabrycznego odkrycia doszło 11 stycznia na terenie jednego z osiedli w Białej Podlaskiej (woj. lubelskie). Ciało mężczyzny znajdowało się w rejonie garaży. Słowo Podlasia podaje, że na zwłoki natknął się krótko przed świtem dozorca bloku. Jak się okazało, było to ciało funkcjonariusza policji w Janowie Podlaskim. Śledztwo zostało wszczęte przez Prokuraturę Rejonową w Białej Podlaskiej.

Czytaj także: Kurzętnik: zwłoki 13-latki w strumieniu. JAK ZGINĘŁA? Oto, co mówią wyniki sekcji zwłok!

Jak powiedziała rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Lublinie Agnieszka Kępka, śledztwo prowadzone jest w kierunku nieumyślnego spowodowania śmierci. Nic nie wskazuje na to, żeby do śmierci 44-latka przyczyniły się osoby trzecie. Rozważana jest wersja m.in. mówiąca o nieszczęśliwym wypadku. Przyczynę zgonu ma wyjaśnić sekcja zwłok.

Źródło: Radio ZET/Słowo Podlasia

MAKABRA. Poszła na randkę i zgniła w garażu. Kim jest dziewczyna w złotych trzewikach?