ZWŁOKI 47-LATKA na polu. Zaginął w Boże Narodzenie. Dramat w gminie Potok Górny

i

Autor: Policja; zdj. ilustracyjne

ZWŁOKI 47-LATKA na polu. Zaginął w Boże Narodzenie. Dramat w gminie Potok Górny

2020-12-29 8:43

Zwłoki 47-latka odnalazła na polu przypadkowa osoba. Ciało leżało bez życia kilka kilometrów od domu – miejsca zginięcia mężczyzny w Boże Narodzenie. 25 grudnia 47-latek wyszedł z domu i już nigdy do niego nie wrócił. Dramat w gminie Potok Górny na Lubelszczyźnie.

Dramat w gminie Potok Górny rozegrał się mimo świątecznego nastroju. Zwłoki poszukiwanego 47-latka zostały odnalezione na polu, kilka kilometrów od domu, z którego wyszedł w Boże Narodzenie. Co tam się stało? Odpowiedzi szuka teraz policja i prokuratura.

W sobotnie popołudnie mundurowi dostali zgłoszenie o zaginięciu 47-latka z gminy Potok Górny.

Zobacz też: Krupe: CIĄGNIK BEZ KIEROWCY! Traktor uciekł rolnikowi. Nieprawdopodobne! [WIDEO, ZDJĘCIA]

Z relacji bliskich wynikało, że mężczyzna 25 grudnia po godzinie 14:30 wyszedł z domu w nieznanym kierunku. Natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia policjanci, strażacy, ochotnicy rozpoczęli poszukiwania – relacjonuje sierż. sztab. Joanna Pilarska z Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju.

Mundurowi przekazali informacje o zaginionym patrolom w regionie, zmobilizowano dodatkowe siły policyjne. Funkcjonariusze przeczesywali okolice miejsca zamieszkania, docierali do miejsc, w których mężczyzna mógł przebywać, także do rodziny i znajomych. Sprawdzano trakty leśne, pustostany… Bez skutku. Nie pomógł nawet pies tropiący i kamery termowizyjne.

Zobacz też: Zamość: PIJANY KIEROWCA KARETKI. Miał trzy promile. Na rondzie wjechał w busa

Park Ludowy w Lublinie już otwarty. Zobacz jak teraz wygląda

Dzień później – w niedzielę rano – ciało 47-letniego zaginionego odnalazła przypadkowa osoba. Zwłoki leżały na polu, kilka kilometrów od miejsca zamieszkania i zaginięcia mężczyzny.

Ciało zostało zabezpieczone do dalszych badań. Sekcja zwłok pozwoli na dokładne ustalenie przyczyny śmierci mężczyzny – dodaje Pilarska.

Wybierz najpiękniej rozświetlone miasto w Polsce! Do wygrania sprzęt o wartości 200 tys. złotych. Kliknij tutaj!