Maja do operacji serca potrzebuje 100 tysięcy złotych

i

Autor: Maraton dla Mai Maja do operacji serca potrzebuje 100 tysięcy złotych

Zumba dla Mai: Charytatywny maraton fitness

2015-09-17 15:37

Dla pięciomiesięcznej Mai z chorym serduszkiem. W najbliższą sobotę instruktorki fitness z Lublina poprowadzą kilkugodzinny maraton zumby.  

Przez trzy godziny na lubelskim Medyku sześć instruktorek fitness poprowadzi wielki maraton zumby. Pokażą lublinianom jak tańczyć, dobrze się bawić i pomagać.

Wydarzenie organizowane jest dla małej Mai z Lublina. Dziewczynka urodziła się z chorym sercem, pierwszą operację miała w wieku 7 dni. Wciąż ma liczne wady serca i potrzebuje kolejnej operacji. Aby była możliwa dziewczynka musi zebrać prawie 100 tysięcy złotych.

Nie ważne są umiejętności. - Na maraton uczestnicy muszą zabrać ze sobą dużo energii i dobroci, rodzice Mai docenią każdy wkład – mówi organizatorka Natalia Flis. - Warto mieć ze sobą wygodny strój, wodę do picia, coś do jedzenia i ręcznik – dodaje. Na maraton fitness można ze sobą zabrać dzieci.

Dochody z Maratonu Zumba Fitness zostaną przekazane na operację rozmaitych wad serca małej Mai. Biletem wejścia jest wpłacenie kwoty 10 złotych jako cegiełki na leczenie dziewczynki.

Maraton startuje w sobotę, 19 września. Trwał będzie od godziny 17.00 do 20.00. Spotkanie na górnej sali w Hali Uniwersytetu Medycznej przy Chodźki 15. Na miejscu każdy z uczestników może skorzystać z toalety i szatni. Możliwy jest dojazd samochodem, ponieważ hala ma własny parking.  

Maraton rozpoczyna się w sobotę o 17.00

i

Autor: Maraton dla Mai Maraton rozpoczyna się w sobotę o 17.00