Żona pomagała mężowi odpalić ciągnik. Kobieta trafiła do szpitala

i

Autor: Policja Lubelska Żona pomagała mężowi odpalić ciągnik. Kobieta trafiła do szpitala

Kobieta w szpitalu

Rolnik poprosił żonę o pomoc. Kobieta z ciężkimi obrażeniami trafiła do szpitala

2023-02-06 11:04

W lubelskiej wsi doszło do nieszczęśliwego wypadku podczas odpalania ciągnika rolniczego. 63-letnia kobieta, która pomagała mężowi, została przejechana tylnym kołem podczepionego linką holowniczą volkswagena. Z ciężkimi obrażeniami została przewieziona do szpitala.

W sobotę po godzinie 16 we wsi Hanna (woj. lubelskie) doszło do wypadku. - Jak ustalili wstępnie policjanci, 69-latek poprosił żonę by pomogła mu odpalić na tzw. "zaciąg" ciągnik rolniczy. W trakcie odczepiania przez nią linki holowniczej 69-latek ruszył do tyłu ciągnikiem, w wyniku czego kobieta została przejechana tylnym kołem podczepionego samochodu marki volkswagen - informuje aspirant sztabowy Kinga Zamojska - Prystupa, oficer prasowa KPP Włodawa. Kobieta trafiła do szpitala, gdzie pozostaje na obserwacji. Okazało się, że jej mąż był pijany - miał prawie promil alkoholu w wydychanym powietrzu.

Czytaj też: Mężczyzna nie żyje. Jego żona trafiła do szpitala. Tragiczny pożar w Woli Śniatyckiej

- Apelujemy o zachowanie ostrożności podczas wykonywania prac w gospodarstwie. Rutyna i pośpiech mogą mieć tragiczne skutki. Każdą czynność, nawet taką, która wykonywana była już wielokrotnie, należy robić z należytą starannością, bez pośpiechu i z zachowaniem zasad bezpieczeństwa - apelują policjanci.

Tak się mówi na wsi. Jesteś z miasta? Nie zrozumiesz tych słów

Pytanie 1 z 15
Obrządek to inaczej...
Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz wypuścił krowy z obory. Zwierzęta korzystają z wolności

To oni pierwsi docierają do ofiar drastycznych wypadków.

Co szokuje ich najbardziej? POSŁUCHAJ!

Listen on Spreaker.