Prima aprilis

i

Autor: cottonbro / Pexels Żarty na prima aprilis bawią do łez. Zobacz te najśmieszniejsze

Żarty na prima aprilis 2022. Co oznacza i kiedy jest dzień kawałów? Poznaj żarty na 1 kwietnia. Wkręć rodzinę i znajomych!

2022-04-01 0:25

Prima aprilis. Żarty na 1 kwietnia przeszły już do historii. To dzień pełen śmiechu, który pozwala oderwać się na chwilę od rzeczywistości. Na prima aprilis rodzina i znajomi wzajemnie się wkręcają i robią sobie kawały. Niektórzy mają naprawdę wybujałą wyobraźnię i świetne pomysły na żarty. W tym artykule znajdziesz pomysły na kawały i dowiesz się, kiedy jest prima aprilis 2022.

Kiedy jest prima aprilis? Żarty, które rozbawią każdego

Prima aprilis oznacza "pierwszy kwietnia", bez problemu można więc zgadnąć, kiedy wypada. Prima aprilis 2022 przypadnie w piątek - lepiej mieć się wtedy na baczności, żeby nie dać się nabrać na żarty rodziny i znajomych. Określeniem "prima aprilis" nazywamy nie tylko dzień 1 kwietnia, w którym ludzie zgodnie z tradycją starają się wzajemnie oszukać dla żartu, ale także sam żart zrobiony komuś w tym dniu. To dlatego, gdy ktoś zostanie wkręcony 1 kwietnia, słyszy w odpowiedzi: prima aprilis! Z tej okazji przyjęło się nawet powiedzenie "Prima aprilis, uważaj, bo się pomylisz!". Na pierwszy kwietnia wymyślono już mnóstwo kawałów i psikusów, czasami ciężko się połapać, czy jakaś informacja to dowcip, czy prawda. Jeśli też chcesz wkręcić rodzinę lub znajomych i szukasz pomysłu na żarty na prima aprilis, zobacz nasze propozycje w dalszej części artykułu poniżej.

Zobacz także w naszej galerii MEMY na prima aprilis 2022 - KLIKNIJ W ZDJĘCIE PONIŻEJ

Najlepsze żarty na prima aprilis 1 kwietnia 2022

Najlepsze żarty na prima aprilis to takie, w które łatwo uwierzą rodzina lub znajomi. Najbliższych można wkręcić, podając im jakieś wymyślone fakty ze swojego życia, np. dotyczące przeprowadzki do innego miasta, albo rozpoczęcia studiów na nietypowym kierunku. W dobie internetu bardzo popularne są żarty za pośrednictwem social mediów. Chcąc nabrać znajomych, można na przykład zmienić sobie status związku na Facebooku, albo dodać nowe miejsce pracy. Z pewnością wielu z nich się nabierze i posypią się komentarze z gratulacjami, które będzie można podsumować jednym słowem: prima aprilis!

Sonda
Prima Aprilis - czy lubisz robić żarty?